پنل پیامک نرم افزار مشاور املاک سرو

خلاصه
1400/01/09

پنل ارسال پیامک را از جنبه های مختلفی می توان حائز اهمیت دانست، از این موضوعات می توان به ارسال تبلیغات، اطلاع رسانی به افرادی که ملک آنها به منظور رهن و اجاره، فروش و یا غیره در دفتر املاک شما به ثبت می رسد

پنل پیامک نرم افزار مشاور املاک سرو
 پنل ارسال پیامک را از جنبه های مختلفی می توان حائز اهمیت دانست، از این موضوعات می توان به ارسال تبلیغات، اطلاع رسانی به افرادی که ملک آنها به منظور رهن و اجاره، فروش و یا غیره در دفتر املاک شما به ثبت می رسد اشاره کرد. در نرم افزار مشاور املاک سرو بر خلاف سایر نرم افزارهای موجود در بازار پنل رایگان پیامک به شما تعلق می گیرد و این پنل پیامکی رایگان و از جانب شرکت مهندسی آبان رایان البرز برای کاربر نرم افزار مشاور املاک سرو فعال می گردد نکته مهم متصل بودن پنل پیامکی به نرم افزار مشاور املاک سرو است به این معنا که استفاده شما از پنل ارسال پیامک تماما از طریق نرم افزار مشاور املاک سرو خواهد بود و اینگونه نیست که برای ارسال پیامک تکی یا گروهی هر بار از نرم افزار خارج و از پنل ارسال پیامک استفاده نمایید. برای اطلاع نسبت به چگونگی ارسال پیامک در نرم افزار مشاور املاک سرو با مطالعه ادامه این مطلب همراه ما باشید.
همانگونه که گفته شد با تهیه نرم افزار جامع مشاور املاک سرو پنل پیامکی رایگان و بعنوان یک ابزار در نرم افزار مشاور املاک سرو میباشد برای کاربر فعال خواهد شد که این امکان را به شما می دهد تا بطور تکی یا انبوه اقدام به ارسال پیامک نمایید. بعنوان مثال ارسال پیامک از منوی کل املاک به این شکل خواهد بود که برای ارسال پیامک می بایست به منوی املاک ثبت شده در نرم افزار مشاور املاک سرو بروید و در این قسمت از بالای صفحه روی گزینه عملیات کلیک نماید، لیستی به شما نمایش داده میشود، در لیست گزینه ارسال پیامک را که انتخاب نمایید سه گزینه به شما نمایش داده می شود که از آن طریق امکان ارسال پیامک با متن خاص، ارسال پیامک ثبت ملک و یا اعلام سررسید را خواهید داشت.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پنل پیامکی رایگان نرم افزار مشاور املاک سرو با مهندس داودی 09228022047 تماس حاصل نمایید.سایر مقالات آموزشی شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز :