دانلود نمایشگاه گل و گیاه با asp دات نت و زبان سی شارپ

دانلود نمایشگاه گل و گیاه با asp دات نت و زبان سی شارپ

وب سایت نمایشگاه گل و گیاه تحت وب با زبان asp.net و sql server در محیط ویژوال استدیو با زبان برنامه نویسی سی شارپ یا زبان c sharp نوشته شده است. این پروژه برای ذخیره اطلاعات از پایگاه داده اس کیو ال سرور استفاده می کند.

دانلود نمایشگاه گل و گیاه با asp دات نت و زبان سی شارپ


دانلود سایت آماده لوازم گل و گیاه با ASP.NET و سی شارپ


وب سایت نمایشگاه گل و گیاه  تحت وب با زبان asp.net و sql server  در محیط ویژوال استدیو با زبان برنامه نویسی سی شارپ یا زبان c sharp نوشته شده است. این پروژه برای ذخیره اطلاعات از پایگاه داده اس کیو ال سرور استفاده می کند.
محتویات فایل دانلودی: سورس کد  asp.net سایت لوازم گل و گیاه به زبان سی شارپ، پایگاه داده به زبان sql server می باشد.
هر کاربر پس از وارد نمودن آدرس وب‌سایت محیط زیبایی از گل و گیاه را در صفحه اصلی وب‌سایت مشاهده می‌نماید. منو دارای گزینه‌هایی همچون صفحه اصلی، عضویت، ورود اعضا، درباره نمایشگاه، تماس با نمایشگاه، گالری تصاویر، آرشیو اخبار، نقشه نمایشگاه، معرفی باغ گل‌ها، ارتباط با نمایشگاه و لیست غرفه داران می باشد. هر کاربر مهمان جهت شرکت در نمایشگاه ابتدا باید ابتدا بر روی منوی عضویت کلیک کرده و فرم عضویت را تکمیل نماید. پس از اینکه کاربر در وب‌سایت عضو شد می‌تواند برای خود یک نام کاربری و رمز عبور انتخاب کند تا با این مشخصات بتواند وارد وب‌سایت شود. برای ورود کاربران به وب‌سایت کاربر باید از منوی بالا بر روی گزینه ورود به وب‌سایت کلیک کند؛ پس از کلیک یک فرم برای وی نمایش داده می‌شود که باید نام کاربری و رمز عبور را در آن‌ها وارد نماید. کاربر با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می‌تواند وارد کارتابل کاربران شود. در کارتابل کاربران ابزارهایی همچون فرم شرکت در نمایشگاه، مشاهده لیست فرم‌های شرکت در نمایشگاه، تغییر مشخصات کاربری، تغییر رمز عبور و خروج وجود دارد. از طرف دیگر مدیر وب‌سایت با استفاده از همین فرم می‌تواند وارد کارتابل خود شده و از ابزارهای کارتابل مدیریت استفاده نماید.
پس از خرید لینک دانلود بصورت خودکار نمایش داده می شود.