بایگانی نرم افزار املاک سرو

خلاصه
1400/04/20

از موارد پرکاربرد در نرم افزار املاک سرو می توان به منوی بایگانی قدرتمند این نرم افزار اشاره کردکه با چند علت املاک به بایگانی منتقل می گردند.، یکی از علل انتقال فایل های ثبت شده در نرم افزار املاک سرو به بایگانی هنگامی است

 آیا در نرم افزار مشاور املاک سرو پس از بایگانی فایل ها از لیست حذف می شوند
از موارد پرکاربرد در نرم افزار املاک سرو می توان به منوی بایگانی قدرتمند این نرم افزار اشاره کردکه با چند علت املاک به بایگانی منتقل می گردند.، یکی از علل انتقال فایل های ثبت شده در نرم افزار املاک سرو به بایگانی هنگامی است که یک ملک به فروش می رود و آن ملک فایل مورد نظر در نرم افزار املاک سرو به بایگانی منتقل می گردد، بتبع پس از انتقال فایل مورد نظر شما به بایگانی از لیست اصلی و جمع تمام املاک حذف می گردد و به بخش بایگانی های نرم افزار منتقل می گردد که در آن قسمت نیز کاربردهایی برای شما خواهد داشت که در ادامه مطلب به آن پرداخته می شود.
 از علت های دیگر انتقال فایل ها به بایگانی نرم افزار املاک سرو می توان به هنگام اجاره رفتن ملک اشاره نمود. بعنوان مثال زمانی که شما یک ملک را به اجرا می دهید تا سال بعد نیازی به بررسی، نمایش عکس ها یا معرفی ملک اجاره داده شده روی مانیتور دفتر املاک خود یا بر روی تابلو روان نخواهید داشت، بنابراین می بایست بنحوی از لیست املاکی که به رهن و اجاره نزد شما سپرده شده است خارج گردد. از طرفی در املاک رهن و اجاره می بایست فایل های اجاره داده شده در زمان اتمام قرارداد به شما هشدار سررسید اجاره داده شود و بطور اتوماتیک نیز از بایگانی خارج گردد تا شما برای سال آینده نسبت به آن تصمیم گیری نمایید.
بایگانی املاک در نرم افزار املاک سرو چند کاربرد برای شما خواهد داشت اول آنکه بایگانی فایل های فروش و یا پیش فروش موجب حذف امملاک ثبت شده نخواهد شد بلکه بطور موقت برای شما کنار گذاشته می شود و چنانچه در آینده مجددا قصد فروش آن ملک را داشته باشند بدون نیاز و یا لزوم ثبت مجدد فایل بایگانی شده را به قسمت تمام املاک برمی گردانید و دیگر نیازی به ثبت مجدد آن فایل در نرم افزار املاک سرو نخواهید داشت.
 بایگانی فایل های ثبت شده رهن و اجاره در نرم افزار املاک سرو علاوه بر آنکه به شما این امکان را می دهد تا در هر زمان قادر به برگرداندن فایل ها باشید این امکان را نیز به شما می دهد که موعدی را به عنوان سررسید اجاره برای آن تعیین نمایید تا در زمان اتمام قرارداد رهن یا اجاره بطور اتوماتیک علاوه براینکه به لیست املاک اصلی شما در نرم افزار املاک سرو اضافه گردد به شما هشدار سررسید اجاره نیز داده میشود.
 بنابراین بایگانی در نرم افزار املاک سرو بنوعی یک گاوصندوق هوشمند به منظور حفظ فایل های قدیمی با امکان دسترسی سریع شما به این فایل ها خواهد بود، علاوه بر آن در هنگام سررسید به شما هشدار مبنی بر سررسید اجاره و تصمیم گیری مجدد نسبت به آن ملک به شما اعلام می گردد.
برای انجام مشاوره در خصوص خرید، نصب و استفاده از نرم افزار املاک سرو با  مهندس داودی 09228022047 تماس حاصل نمایید. سایر مقالات آموزشی شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز :