برنامه محاسبه کمیسیون اندروید سرو شهرک قدس

برنامه محاسبه کمیسیون اندروید سرو شهرک قدس

این برنامه برای مشاورین املاک شهرک قدس تهران و هر شخصی که بخواهد دستمزد یک مشاور املاک را در شهرک قدس محاسبه نماید مناسب است.

نرم افزار اندروید محاسبه کمیسیون مشاور املاک سرو شهرک قدس استان تهران


نرم افزار اندروید محاسبه کمیسیون سرو (سرو کمیسیون)


این برنامه اندرویدی یک نرم افزار قابل نصب بر روی وسایل اندرویدی مثل گوشی های تلفن همراه، تبلت ها و غیره می باشد. با این نرم افزار به سادگی می توانید دستمزد یک مشاور املاک را در شهرک قدس(قلعه حسن خان پیشین) استان تهران محاسبه نمایید.
نرم افزار محاسبه کمیسیون اندروید شهرک قدس دستمزد مشاوران املاک را برای معاملات رهن و اجاره و خرید و فروش، مشارکت در ساخت و غیره می تواند محاسبه کند. برای مثال می تواند محاسبه کند اگر شما یک ملک را به مبلغ شش  میلیون تومان رهن و ماهانه هشتصد هزار تومان اجاره نموده یا اجاره داده باشید چقدر دستمزد به همراه مالیات به مشاور املاک باید بپردازید. از طرف دیگر می تواند محاسبه کند که مثلا اگر شما یک ملک را به مبلغ  دویست و پنجاه میلیون تومان در شهر قدس خریداری یا فروخته باشید دستمزد مشاور املاک مطابق با نرخنامه اتحادیه مشاوران املاک شهرستان قدس در استان تهران چقدر محاسبه می شود.  همچنین می تواند دستمزد یک مشاور املاک را برای معاملات مشارکت در ساخت حساب کند.


برنامه محاسبه کمیسیون اندروید شهرک قدس برای چه اشخاصی مناسب است؟


این برنامه برای مشاورین املاک شهرک قدس تهران و هر شخصی که بخواهد دستمزد یک مشاور املاک را در شهرک قدس محاسبه نماید مناسب است. اگر یک مشاور املاک در شهر قدس استان تهران هستید با نصب این برنامه می توانید به راحتی دستمزد خود را مطابق آخرین نرخنامه اتحادیه مشاوران املاک شهرستان قدس(شهرک قدس) واقع در استان تهران محاسبه نمایید.


امکانات برنامه محاسبه کمیسیون مشاورین املاک


امکان محاسبه دستمزد مشاورین املاک در معاملات رهن و اجاره
قابلیت محاسبه دستمزد(حق الزحمه) مشاورین املاک در قولنامه های خرید و فروش(مبایعه نامه)
قبلیت محاسبه خودکار مالیات برارزش افزوده هنگام نمایش دستمزد مشاور املاک
امکان افزودن خودکار مالیات برارزش افزوده به دستمزد مشاورین املاک
محاسبه دستمزد بصورت ریال و تومان در دو حالت به سرعت
محاسبه دستمزد مشاور املاک مطابق آخرین نرخنامه اتحادیه مشاورین املاک شهرک قدس
نصب ساده و آسان و سریع برنامه
سه رقم سه رقم جداکردن اعداد برای خوانایی بیشتر
و غیره


نکته: از این برنامه تمام مشاوران املاکی که مبنای محاسبه دستمزد آنها نسبت  به نرخنامه اتحادیه مشاورین املاک شهرک قدس  استان تهران می باشد می توانند استفاده نمایند.