دانلود سایت مدیریت تعمیرگاه با asp دات نت و زبان برنامه نویسی سی شارپ

دانلود سایت مدیریت تعمیرگاه با asp دات نت و زبان برنامه نویسی سی شارپ

این پروژه یک وب سایت در سطح دانشجویی با موضوع تعمیرگاه با زبان asp.net و sql server و سی شارپ c sharp در محیط ویژوال استدیو طراحی شده است. با استفاده از این وب سایت تعمیرکاران می‌توانند مشخصات و اطلاعات قطعات خود را به همراه موجودی و تجهیزات در انبار در سیستم ثبت نمایند.

دانلود سایت مدیریت تعمیرگاه با asp دات نت و زبان برنامه نویسی سی شارپ


دانلود سایت تعمیرگاه با asp.net و سی شارپ


این پروژه یک وب سایت در سطح دانشجویی با موضوع تعمیرگاه با زبان asp.net و sql server و سی شارپ c sharp در محیط ویژوال استدیو طراحی شده است.
با استفاده از این وب سایت تعمیرکاران می‌توانند مشخصات و اطلاعات قطعات خود را به همراه موجودی و تجهیزات در انبار در سیستم ثبت نمایند. علاوه بر این می‌توانند خدمات تعمییر و سوابق تعمییرکاران مختلف خود را در سیستم ثبت نمایند. از سمت دیگر با استفاده از این سیستم می‌توان آمار و مشخصات اطلاعات ثبتی خود را همچون گزارش‌های مختلف سوابق پرسنل، سفارشات، اقلام و موجودی‌ها و... را آماده کرد.
در این پروژه یک کاربر مهمان پس از ورود به وب سایت می‌تواند در وب سایت عضو شده و از امکانات ویژه سایت استفاده نماید. مدیر وب سایت با ورود به کارتابل کاربران می‌تواند محصولات فروشی یا به عبارتی همان قطعات را ثبت نماید. علاوه بر این می‌تواند خدمات و کارهایی که بابت هر یک اجرت دریافت می‌شود و لیست پرنسل که همان تعمیرکارانند را ثبت کند. با استفاده از ابزارهای گزارش گیری می‌تواند لیست اقلام موجودی، لیست پرسنل و... را مشاهده نماید.


 کلمات کلیدی:
سورس,کد,ای,اس,پی,دات,نت,پروژه,وب,سایت,سی,شارپ,دانلود,خرید,سامانه,تعمیرگاه,تعمیرکار,سازمان,پایان,نامه,داکیومنت,فروشی,سفارش,asp,ارزان,مدیریت,کامپیوتر,سفارش,درب,منزل,هزینه,کم,دستی,مرکز,آموزش ,اس,کیو,ال,سرور,تحت,وب,تعمیر,نرم,افزار
پس از خرید لینک دانلود نمایش داده می شود.