نرم افزار مديريت اطلاعات پزشکان

نرم افزار مديريت اطلاعات پزشکان

نرم افزار مديريت اطلاعات پزشکان يک برنامه قابل نصب روي کامپيوتر است که با استفاده از آن مي توان مشخصات پزشک ها(دکترها) را همچون مشخصات، گروه پزشک، تخصص، تعداد پذيرش در روز، تعداد پذيرش در ماه، روزهاي کاري، مشخصات تماس و غيره ثبت و بايگاني نمود.

نرم افزار مديريت اطلاعات پزشکان سرو

در مورد نرم افزار مديريت اطلاعات پزشکان

نرم افزار مديريت اطلاعات پزشکان يک برنامه قابل نصب روي کامپيوتر است که با استفاده از آن مي توان مشخصات پزشک ها(دکترها) را همچون مشخصات، گروه پزشک، تخصص، تعداد پذيرش در روز، تعداد پذيرش در ماه، روزهاي کاري، مشخصات تماس و غيره ثبت و بايگاني نمود. اين برنامه همچنين امکاناتي همچون جستجو در ريز اطلاعات پزشکان، چاپ اطلاعات، گزارش گيري و غيره را هم دارا مي باشد.

نرم افزار مديريت اطلاعات پزشکان سرو چيست؟

نرم افزار مديريت اطلاعات پزشکان يک برنامه قابل نصب روي رايانه(کامپيوتر) است که با استفاده از آن مي توان ريز اطلاعات پزشکان را همچون نام پزشک، جنسيت، گروه پزشک(ارتوپدي، اورولوژي، قلب و عروق و غيره)، نوع تخصص(فوق تخصص دست، فوق تخصص شانه و غيره)، زمان و شيفت هاي کاري(صبح، عصر، شب)، منطقه، محله و غيره ثبت نمود. اين برنامه امکان سرچ(جستجو) در بين ريز اطلاعات ثبت شده را براي کاربران فراهم مي کند و کاربران مي توانند نتيجه جستجو يا ليست کامل اطلاعات را از طريق هرگونه چاپگري چاپ کنند. براي مثال اگر به نرم افزار دستور دهيد که تمامي پزشک هايي که متخصص بيهوشي هستند و در روزهاي شنبه کار مي کنند را براي ما پيدا کند نرم افزار ليستي از اين اطلاعات را مثلا به تفکيک نام خيابان براي شما نمايش مي دهد شما مي توانيد از اين ليست يک پرينت گرفته و يا يک فايل تهيه نموده و در تبلت، تلفن همراه يا لپ تاب خود از آن استفاده کنيد.

روش اول) خرید آنلاین

در این روش روی دکمه سبز رنگ سفارش محصول در پایین صفخه کلیک نمایید و در گام بعد مشخصات خود را تکمیل نموده و هزینه نرم‌افزار را به‌صورت آنلاین پرداخت نمایید؛ پس از پرداخت کد ره‌گیری خرید برای شما نمایش خواهد شد.

روش دوم) واریز به شماره کارت‌های بانکی شرکت

 در این روش جهت خرید مبلغ نرم افزار را به شماره کارت‌ شرکت واریز نموده و کد پیگیری، نام نرم افزار درخواستی و آدرس خود را به شماره 09199327367 و یا شماره 09130193010  پیامک (sms) نمایید.

شماره کارت‌بانک پاسارگاد

 5022291900039536 بنام شرکت مهندسی آبان رایان البرز

زمان و نحوه دریافت، دانلود و فعال‌سازی نرم‌افزار

پس از خریداری نرم‌افزار صندوق مکانیزه املاک سرو با توجه به درخواست شما، نرم‌افزار به‌صورت پست پیشتاز، لینک دانلود یا به هر دو صورت (پست و دانلود) برای شما ارسال می‌شود. چنانچه نرم‌افزار را به‌صورت دانلود دریافت نمایید در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید پس از دانلود آنی آن را فعال نمایید؛ در روش ارسال با پست پیشتاز معمولاً حداکثر 2 روز کاری (در مراکز استان‌ها یک روز و غیر مراکز استان‌ها دو روز) بسته پستی به دست شما خواهد رسید.

کاربردهاي پيشنهادي براي نرم افزار ثبت اطلاعات پزشکان

برنامه ثبت اطلاعات پزشکان استفاده هاي زيادي دارد، براي مثال اگر بازارياب فروش محصولات تجهيزات پزشکي هستيد مي توانيد با استفاده از اين نرم افزار فوري بازار هدف و اسامي پزشکاني که خريدار کالاي شما هستند را پيدا کنيد و بر روي يک برگه ليست پزشکان را چاپ نموده يا يک فايل براي مشاهده در گوشي موبايل، تبلت يا لپ تاب توليد کنيد و براساس اين ليست بصورت محله به محله پزشکان را ويزيت کرده و کالاي خود را به آنها معرفي کنيد؛ يا اگر اطلاعات يک ساختمان پزشکي هستيد مي توانيد با استفاده از اين نرم افزار به افراد مراجعه کننده اطلاعات لازم را بدهيد. اگر هر کاري انجام مي دهيد که نياز است ريز اطلاعات پزشکان را ثبت نموده و در بين ريز اطلاعات آنها جستجو و گزارشات چاپي و فايل قابل اجرا روي گوشي موبايل، تبلت، لپ تاب يا کامپيوتر تهيه کنيد اين نرم افزار براي شما مناسب بوده و به شما پيشنهاد مي شود.

  ويژگي هاي مهم نرم افزار ثبت مشخصات پزشکان

 امکان ثبت ريز اطلاعات پزشکان(دکترها)
 امکان ثبت مشخصات هر پزشک
 امکان ثبت مشخصات تماس(تلفن، همراه، فکس) و نشاني هر پزشک
 امکان دسته بندي اطلاعات پزشکان براساس گروه کاري(دندانپزشک، چشم، بيهوشي و درد و غيره)
 امکان دسته بندي پزشکان براساس تخصص(جراح قلب، انستزي و غيره)
 قابليت دسته بندي اطلاعات پزشکان براساس منطقه و محله
 قابليت ثبت اطلاعات تعداد پذيرش در ماه و تعداد پذيرش در روز
 قابليت تعين روزهاي کاري بر اساس يام هفته (شنبه، يکشنبه و غيره)
 امکان گزارش گيري و تفکيک بندي براساس ايام هفته
 قابليت ثبت اطلاعات شيفت کاري(صبح، عصر، شب)
 قابليت گزارش گيري براساس شيفت کاري
 بانک اطلاعاتي آماده و  کاملي از گروه هاي پزشکان
 بانک اطلاعات آماده  و کاملي از تخصص هاي پزشکان
 قابليت نمايش اطلاعات تخصص ها با انتخاب گروه پزشک ها
 قابليت افزودن گروه هاي دلخواه براي پزشکان
 قابليت افزودن تخصص هاي دلخواه به هر يک از گروه هاي پزشکان
 قابليت افزودن مناطق و محله هاي دلخواه براي پزشکان
 قابليت تفکيک اطلاعات براساس جنسيت پزشکان
 قابليت خروجي گروفتن بصورت pdf، ورد، اکسل، عکس و غيره
 قابليت توليد فايل قابل مشاهده بر روي گوشي موبايل، تبلت يا لپ تاب
 امکان ورود اطلاعات از فايل اکسل
 سازگاري با هر نوع چاپگري
 بدون محدوديت در ثبت اطلاعات
 قابليت پشتيبان گيري و بازيابي از اطلاعات
 پشتيبان گيري خودکار، دستي و هنگام خروج
 امکان تنظيم نمايش پيام ها
 امکان تنظيم ستون بندي نمايش اطلاعات در ليست پزشکان
 محيط نصب کاملا فارسي
 نصب آسان و راحت