دانلود نرم افزار اندروید محاسبه کمیسیون مشاور املاک قزوین

دانلود نرم افزار اندروید محاسبه کمیسیون مشاور املاک قزوین

این برنامه اندرویدی یک نرم افزار قابل نصب بر روی وسایل اندرویدی مثل گوشی های تلفن همراه، تبلت ها و غیره می باشد. با این نرم افزار به سادگی می توانید دستمزد یک مشاور املاک را در قزوین محاسبه

نرم افزار اندروید محاسبه کمیسیون مشاور املاک قزوین
نرم افزار اندروید محاسبه کمیسیون سرو (سرو کمیسیون)
این برنامه اندرویدی یک نرم افزار قابل نصب بر روی وسایل اندرویدی مثل گوشی های تلفن همراه، تبلت ها و غیره می باشد. با این نرم افزار به سادگی می توانید دستمزد یک مشاور املاک را در قزوین محاسبه کنید.
نرم افزار محاسبه کمیسیون اندروید شهر قزوین دستمزد مشاوران املاک را برای معاملات رهن و اجاره و خرید و فروش، مشارکت در ساخت و غیره می تواند محاسبه کند. برای مثال می تواند محاسبه کند اگر شما یک ملک را به مبلغ شش  میلیون تومان رهن و ماهانه هشتصد هزار تومان اجاره نموده یا اجاره داده باشید چقدر دستمزد به همراه مالیات به مشاور املاک باید بپردازید. از طرف دیگر می تواند محاسبه کند که مثلا اگر شما یک ملک را به مبلغ  دویست و پنجاه میلیون تومان در شهر قزوین خریداری یا فروخته باشید دستمزد مشاور املاک مطابق با نرخنامه اتحادیه مشاوران املاک شهرستان قزوین چقدر محاسبه می شود.  همچنین می تواند دستمزد یک مشاور املاک را برای معاملات مشارکت در ساخت حساب کند.
برنامه محاسبه کمیسیون اندروید قزوین برای چه اشخاصی مناسب است؟
این برنامه برای مشاورین املاک قزوین و هر شخصی که بخواهد دستمزد یک مشاور املاک را قزوین محاسبه نماید مناسب است. اگر یک مشاور املاک در شهر قزوین هستید با نصب این برنامه می توانید به راحتی دستمزد خود را مطابق آخرین نرخنامه اتحادیه مشاوران املاک قزوین محاسبه نمایید.
امکانات برنامه محاسبه کمیسیون مشاورین املاک
امکان محاسبه دستمزد مشاورین املاک در معاملات رهن و اجاره
قابلیت محاسبه دستمزد(حق الزحمه) مشاورین املاک در قولنامه های خرید و فروش(مبایعه نامه)
قبلیت محاسبه خودکار مالیات برارزش افزوده هنگام نمایش دستمزد مشاور املاک
امکان افزودن خودکار مالیات برارزش افزوده به دستمزد مشاورین املاک
محاسبه دستمزد بصورت ریال و تومان در دو حالت به سرعت
محاسبه دستمزد مشاور املاک مطابق آخرین نرخنامه اتحادیه مشاورین املاک قزوین
نصب ساده و آسان و سریع برنامه
سه رقم سه رقم جداکردن اعداد برای خوانایی بیشتر
و غیره
نکته: از این برنامه تمام مشاوران املاکی که مبنای محاسبه دستمزد آنها نسبت  به نرخنامه اتحادیه مشاورین املاک قزوین، اقبالیه، محمود آباد و غیره می باشد می توانند استفاده نمایند.
جملات کلیدی:
نرم افزار محاسبه کمیسیون مشاوران املاک شهر قزوین، نرم افزار محاسبه کمیسیون مشاور املاک قزوین، برنامه اندرویدی مشاورین املاک قزوین، برنامه اندروید محاسبه کمیسیون املاکی ها