دانلود پروژه html فروشگاه گل

دانلود پروژه html فروشگاه گل

این وب سایت یک پروژه آماده ساده اچ تی ام ال (html) است که یک فروشگاه گل فروشی(فروش گل) را پیاده سازی می نماید. در بالای این وب سایت یک بنر بزرگ وجود دارد، در پایین بنر یک منویی از دکمه ها وجود دارد که صفحات(پیج های) دیگر را به آن لینک کرده است

دانلود پروژه html فروشگاه گل


این وب سایت  یک پروژه آماده ساده اچ تی ام ال (html)  است که یک فروشگاه گل فروشی(فروش گل) را پیاده سازی می نماید.   در بالای این وب سایت یک بنر بزرگ وجود دارد، در پایین بنر یک منویی از دکمه ها وجود دارد که صفحات(پیج های) دیگر را به آن لینک کرده است، در پایین محصولاتی از گل از جمله گل های صحرایی، گل هایی تزینی همراه با عکس و غیره وجود دارد. این پروژه یک سایت ساده و بدون پایگاه داده است که کاملا با زبان html ساخته شده است.
صفحات دیگر وب سایت گل فروشی
لینک ها ساده
ساختار اچ تی ام ال ساده
درباره ما
تماس با ما
فروشگاه کل
متن متحرک
پس  از خرید پروژه به صورت خودکار فایل فشرده (zip) برای شما نمایش داده می شود. این فایل شامل یک پوشه می باشد که تمامی فایل های html درون آن می باشد.
نکته) پس از دانلود فایل، بر روی آن راست کلیک نموده و گزینه extract here را کلیک نمایید. پس از اینکار یک پوشه به همین ایجاد می شود که شامل فایل های پروژه می باشد. جهت اجرا  بروی فایل index.html کلیک نمایید تا صفحه اصلی وب سایت را مشاهده کنید.