دانلود وب‌سایت اتوبوسرانی با asp دات نت و زبان سی شارپ

دانلود وب‌سایت اتوبوسرانی با asp دات نت و زبان سی شارپ

این وب سایت آماده مانیتورینگ اتوبوسرانی با زبان asp.net ای اس پی دات نت و sql server و سی شارپ یا زبان c sharp است که در محیط ویژوال استدیو طراحی و پیاده سازی شده است.

دانلود وب‌سایت اتوبوسرانی با asp دات نت و زبان سی شارپ


دانلود وب‌سایت اتوبوسرانی با asp.net


این وب سایت آماده مانیتورینگ اتوبوسرانی با زبان  asp.net ای اس پی دات نت و sql server و سی شارپ یا زبان c sharp است که در محیط ویژوال استدیو طراحی و پیاده سازی شده است.
محتویات فایل دانلودی: سورس کد  asp.net سایت مانیتورینگ اتوبوسرانی به زبان سی شارپ، پایگاه داده به زبان sql server می باشد.
این پروژه با هدف ایجاد سیستمی با مدیریت شبانه‌روزی  شرکت اتوبوسرانی طراحی گردیده است. هر کاربر پس از وارد نمودن آدرس اصلی وب سایت وارد محیط سایت می‌شود؛ این محیط دارای ظاهری کاربر پسند بوده و دارای یک منو جهت دسترسی اعضا می‌باشد. هر کاربر و اپراتور جهت ورود به وب سایت از منوی بالا بر روی گزینه «عضویت» کلیک می‌نماید؛ پس از کلیک وارد محیط ورود کاربران می‌شود؛ در این قسمت باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده تا وارد کارتابل کاربران بشود. هر کاربر دارای یک کارتابل منحصر بفرد می‌باشد که این کارتابل دارای امکانات و ابزارهای مدیریتی ویژه آن کاربر می‌باشد. اپراتور سیستم لیست تمام اتوبوس‌های شهرداری را در سیستم اتوماسیون وارد می‌نماید. مدیر وب سایت شخصی است که می‌تواند لیست اتوبوس‌ها را مشاهده نموده، اطلاعات یک اتوبوس را تصحیح و حذف نماید، از تعداد اتوبوس‌های سالم و معیوب گزارش تهیه نماید، گزارش وضعیت هر سیستم را بررسی نماید، گزارش تعمییرات آن را بدهد، گزارش کارهای انجام شده بر روی یک اتوبوس را در سامانه ثبت نماید. اپراتور تعمییرات با وارد شدن به سیستم می‌تواند لیست اتوبوس را مشاهده نماید، یک اتوبوس را انتخاب نموده اطلاعات تعمییرات را بر روی آن ثبت نماید، کارهایی که بر روی آن انجام شده است را ثبت نماید.
پس از خرید لینک دانلود نمایش داده می شود.