دانلودوب‌سایت مهدکودک یاب با asp دات نت و سی شارپ

دانلودوب‌سایت مهدکودک یاب با asp دات نت و سی شارپ

وب سایت مهدکودک یاب با زبان برنامه نویسی asp.net و sql server و سی شارپ در محیط ویژوال استدیو طراحی و پیاده سازی شده است. وب سایت مهدکودک یاب شامل صفحات ثبت مهدکودک، تایید مهدکودک، پنل مدیریت سایت، پنل کاربران و غیره می باشد.

دانلودوب‌سایت مهدکودک یاب با asp دات نت و سی شارپ


دانلود وب‌سایت مهدیاب با Asp.net و زبان برنامه نویسی c sharp


وب سایت مهدکودک یاب  با زبان برنامه نویسی asp.net و sql server و سی شارپ در محیط ویژوال استدیو طراحی و پیاده سازی شده است. وب سایت مهدکودک یاب شامل صفحات ثبت مهدکودک، تایید مهدکودک، پنل مدیریت سایت، پنل کاربران و غیره می باشد.
محتویات فایل دانلودی: سورس کد  asp.net سایت مهدکودک یاب به زبان سی شارپ، پایگاه داده به زبان sql server می باشد.  وب سایت مهدکودک یاب  دارای یک محیط سامانه  می باشد و از طریق آن می توان مهدکودک ها را بصورت اینترنتی مدیریت نمود و هر یک از مشخصات مهدکودک ها را بر روی اینترنت منتشر نمود. در این وب سایت یک ارتباط چند سویه بین مدیران مهدکودک  و والدین و مدیر وب سایت برقرار است. مدیران مهدکودک می توانند مشخصات و تاریخچه مهدکودک خود را در پنل کاربر خود ثبت نمایند. والدین پس از مشاهده مهدکودک مدنظر، به آن طبق دستور العمل گفته شده فرزند خود را انتخاب می نمایند. و با این کار باعث می شود تا به والدین و مدیران مهدکودک بهم ارتباط برقرار نمایند


برخی از امکانات وب سایت مهدکودک یاب


ثبت مهدکودک
ارسال پیام به مدیر وب سایت
معرفی دانش آموزان برتر
جستجوی مهدکودک ها بر اساس منطقه
ثبت نام فرزند در مهدکودک
ایجاد گالری تصاویر برای هر مهدکودک
پس از خرید لینک دانلود سایت مهدکودک برای شما نمایش داده می شود.