دانلود وب سایت فرش فروشی با asp دات نت و زبان سی شارپ

دانلود وب سایت فرش فروشی با asp دات نت و زبان سی شارپ

این پروژه یک وب سایت فروشگاه صنایع دستی فرش یک پروژه تحت وب با زبان asp.net و sql server و سی شارپ یا زبان c sharp است که با برنامه ویژوال استدیو(visual stadio) طراحی و پیاده سازی شده است.

دانلود وب سایت فرش فروشی با asp دات نت و زبان سی شارپ


دانلود وب سایت فرش فروشی با asp.net و سی شارپ


این پروژه یک وب سایت فروشگاه صنایع دستی فرش یک پروژه  تحت وب با زبان asp.net و sql server و سی شارپ یا زبان c sharp است که با برنامه ویژوال استدیو(visual stadio) طراحی و پیاده سازی شده است.  برای اینکه یک کاربر تازه‌ وارد بتواند از کلیه امکانات استفاده نماید باید ابتدا در آن وب‌سایت فروشگاه فرش فروشی  عضو شود.
 برای اینکه یک کاربر عضو وب‌سایت فروشگاه اینترنتی شود باید از منوی بالا روی گزینه «عضویت» کلیک نماید؛ در هنگام عضو شدن در فروشگاه صنایع دستی هر کاربر باید یک نام کاربری و رمز عبور برای خود انتخاب نماید و در دفعات بعدی با استفاده از این مشخصات که به مشخصات کاربری معروف‌اند وارد وب‌سایت شود. پس از وارد نمودن مشخصات کاربری خود و وارد شدن به وب‌سایت مجموعه ابزارهایی را مشاهده می‌نماید که شامل جستجو، لیست سفارش‌ها، تغییر تاریخچه کاربری، تغییر رمز عبور و خروج از کارتابل می‌باشند. مدیر در کارتابل خودش ابزارهای تعریف محصول، تعریف دسته، تغییر رمز عبور، مشاهده سفارش‌ها را دارد. کاربر برای خرید محصولات ابتدا باید عضو سایت شود. پس از عضویت با ورود به قسمت فروشگاه وب‌سایت می‌تواند لیست محصولات را مشاهده نماید. جهت خرید باید از جلوی هر یک‌بر روی دکمه خرید کلیک نماید. پس از کلیک یک فرم برای وی نمایش داده می‌شود که باید تعداد خرید از محصول را وارد نماید و بر روی دکمه خرید کلیک نماید. درنهایت پس از خرید به وی یک کد ره‌گیری تخصیص می‌یابد که می‌تواند محصول خود را ره‌گیری نماید.
محتویات فایل دریافتی: سورس کد  asp.net سایت فروشگاه صنایع دستی فرش به زبان سی شارپ، پایگاه داده به زبان sql server می باشد.
پس از خرید لینک دانلود نمایش داده می شود.