تقویم در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سرو

خلاصه
1397/06/11

تقویم در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سر در نرم افزار نمایشگاه ماشین سرو که یک نرم افزار ویژه و جامع جهت نمایشگاه های اتومبیل است.

تقویم در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سر


در نرم افزار نمایشگاه ماشین سرو که یک نرم افزار ویژه و جامع جهت نمایشگاه های اتومبیل است یک تقویم همانند شکل زیر در سمت چپ وجود دارد که به این ابزار،  تقویم می گویند.
کار تقویم در نرم افزار نمایشگاه ماشین سرو همانظور که از نامش پیداست، نمایش روزها به کاربر می باشد. تقویمی که در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سرو به کار رفته است یکی از برترین تقویم ها می باشد و هیچگونه کمبودی ندارد. از جمله قابلیت های آن می توان نمایش نام روزهای هفته همچون شنبه، یکشنبه و...، نمایش نام ماه های سال به صورت مهر،آبان، آذر و...،  و نمایش سال را برای مثال 1393، 1394،1395 و یا 20014، 2015، 2016 را نام برد.
از دیگر ویژگی های مهم این تقویم می توان تنوع تاریخ را بیان کرد برای مثال در تقویم موجود در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سرو، می توان تقویم را به صورت هجری شمسی (تقویم خورشیدی ایران)، تقویم هجری قمری( تقویم اعراب)، تقویم میلادی(تقویم بر اساس میلاد مسیح) تبدیل نمود. از قابلیت های مهم دیگر این تقویم تبدیل تاریخ ها به یکدیگر می باشد. برای مثال می خواهید بدانید فلان مدل ماشین معادل چه سال در تقویم ایران می باشد.
همچنین با استفاده از تقویم هجری قمری به راحتی می توانید بفهمید که امروز چندمین روز ماه مبارک رمضان و یا چندمین روز محرم و یا ماه صفر می باشد.

جهت خرید نرم افزار نمایشگاه اتومبیل اینجا کلیک کنید