مخفی و یا نمایش نوار وضعیت در نرم افزار مشاور املاک سرو

خلاصه
1397/06/05

مخفی و یا نمایش نوار وضعیت در نرم افزار مشاور املاک وصندوق مکانیزه املاک گاهی برخی از استفاده کنندگان از نرم افزار مشاور املاک تمایل دارند که برنامه املاک را به نحوی دیگر برای خود سفارشی سازی نمایند

مخفی  و یا نمایش نوار وضعیت در نرم افزار مشاور املاک سرو


گاهی برخی از استفاده کنندگان از نرم افزار مشاور املاک تمایل دارند که برنامه املاک را به نحوی دیگر برای خود  سفارشی سازی نمایند بدین منظور نرم افزار مشاور املاک سرو دارای امکاناتی است که این قابلیت را برای کاربران فراهم می آورد.
یکی از ویژگی های برجسته که نرم افزار جامع مشاور املاک سرو نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه دارد پویا بودن آن است. پویا بودن به این معنی است که اکثر ویژگی های آن را کاربران می توانند برای خود سفارشی نمایند. برای مثال فرض کنید می خواهید نوار وضعیت نمایش داده نشود.
هنگامی که نرم افزار مشاوراملاک سرو را باز می کنید در قسمت پایین آن یک نوار وجود دارد که به این نوار، نوار وضعیت نرم افزار مشاور املاک می گویند.

برای اطلاع از اینکه  بدانید انواع نوار وضعیت در نرم افزار مشاور املاک سرو چه می باشد می توان بر روی عبارت «نوار وضعیت در نرم افزار مشاور املاک سرو» کلیک نمایید.
برای اینکه نوار وضعیت را در نرم افزار مشاور املاک سرو مخفی و یا نمایش دهید باید از منوی «عمومی» گزینه «مدیریت نرم افزار» را کلیک نموده تا پنجره مدیریت نرم افزار نمایش داده شود؛ سپس از بخش «تنظیمات میزکار» در نرم مشاور املاک سرو تیک(علامت چک) گزینه نمایش نوار وضعیت را بردارید و سپس بر روی دکمه «ذخیره» کلیک نمایید.
نکته) جهت اینکه در میزکار نرم افزار مشاور املاک سرو نوار وضعیت نمایش داده شود گزینه «نمایش نوار وضعیت » باید تیکدار(علامت دار) باشد و جهت عدم نمایش(همان مخفی شدن) باید گزینه « نمایش نوار وضعیت »  تیک (علامت) نداشته باشد.
همانطور که در این قسمت مشاهده نمودید واقعا پویایی و انعطاف پذیر بودن نرم افزارمشاورین املاک سرو این نرم افزار را به یکی از بهترین نرم افزارهای مشاورین املاک تبدیل نموده و همچنین امکانی را فراهم آورده تا هر کسی و با هر سلیقه ای بتواند از این نرم افزار ویژه مشاور املاک سرواستفاده نماید.

برای خرید نرم افزار مشاور املاک سرو کلیک کنید