نرم افزار دخل و خرج نمایشگاه های اتومبیل

خلاصه
1397/06/04

اکثر نمایشگاه های اتومبیل(اتوگالری ها) در سراسر دنیا نیاز به نرم افزارهایی دارند که با استفاده از آن به راحتی بتوانند دخل و خرج خود را مدیریت نمایند.

نرم افزار دخل و خرج نمایشگاه های اتومبیل

مقدمه
اکثر نمایشگاه های اتومبیل(اتوگالری ها) در سراسر دنیا نیاز به نرم افزارهایی دارند که با استفاده از آن به راحتی بتوانند دخل و خرج خود را مدیریت نمایند. در هر کاری نیاز است دخل و خرج کسب و کار خود را مدیریت نمایید. کلیه صاحبان کسب و کارهای موفق بر این باوارند که مدیریت نکردن دخل و خرج برابر است با برنامه ریزی برای شکست.
دخل(درآمد) در نمایشگاه های اتومبیل چیست؟

در نمایشگاه های اتومبیل به «درآمد» نمایشگاه های اتومبیل، شامل سود حاصل از معاملات، سود حاصل از کمیسیون های معاملات، سود، سودهای بانکی، و سایرکارهایی که منجر به سود خالص می شود دخل یا همان درآمد گفته می شود.

خرج در نمایشگاه های اتومبیل چیست؟

در اتوگالری ها یا همان نمایشگاه های اتومبیل(خودرو) به هزینه هایی که بابت اداره کردن نمایشگاه اتومبیل می شود «خرج» گفته می شود برای مثال هزینه هایی همانند هزینه آب، هزینه برق، هزینه گاز، هزینه تلفن، هزینه پذیرایی از مهمانان، هزینه خرید اتومبیل، هزینه رنگ کردن یک اتومبیل، هزینه گمرک و... خرج یا همان هزینه گفته می شود.
معرفی نرم افزار حسابداری نمایشگاه های اتومبیل سرو
نرم افزار حسابداری مدیریت نمایشگاه های اتومبیل سرو به گونه ای طراحی شده است که بدون هیچگونه دانشی بتوانید دخل خرج نمایشگاه یا اتوگالری خود را انجام دهید. در زیر نمایی از چاپ نمودار دخل و خرج را در آن مشاهده می نمایید.

یک نمودار دایره ای را نشان می ده که سود(دخل) کل سال یک نمایشگاه اتومبیل را نشان می دهد. خواندن این نمودارها کار ساده ای است. هر فصل سال با یک رنگ نمایش داده شده است که مبلغ سود هر ماه نمایشگاه بر روی آن نوشته شده است. نمودار فوق قابلیت چاپ، خروجی به اکسل، خروجی به ورد و سایر فرمت های کامپیوتری را دارد.
یک نمایشگاه اتومبیل پس از یکسال تنها با نگاه به نمودار بالا می تواند تشخیص دهد در چه ماهی بیشترین سود را داشته در چه ماهی کمترین سود را داشته و در چه ماهی چه مبلغی سود را داشته است. لازم به ذکر است با استفاده از سیستم های گزارش گیری نرم افزار نمایشگاه خودرو سرو به راحتی می توان علت سود بالا را تشخیص داد.
 
نمودار میله ای سود یک نمایشگاه را نشان می دهد. این نمودار بر اساس بلندی به کاربر می گوید که سود سالانه نمایشگاه اتومبیل او به چه صورت بوده است.
  
سود و زیان نمایشگاه را بصورت دو خط که خط سبز سود نمایشگاه اتومبیل است و خط قرمز هزینه های نمایشگاه است را در ماهها نمایش می دهد. یکی از جالبترین نوع نمودار های نرم افزار نمایشگاه خودرو سرو همین نمودار است.
نمودار بالا دخل و خرج نمایشگاه اتومبیل شما را بصورت دو خط بصورت کاملا واضح نمایش می دهد. جایی که خط قرمز بالاتر از خط سبز رفته وضعیت نمایشگاه اتومبیل(بنگاه ماشین) شما رو به بحران است و جایی که خط سبز اوج گرفته و خط قرمز پایین است اوج شکوفایی نمایشگاه اتومبیل شما است. همانطور که می دانید همیشه یکی از راه های رشد نمایشگاه اتومبیل این است که هزینه را کم کنیم و سود را بالا ببریم. امیدواریم که خط سبز در نمودار دخل خرج نرم افزار نمایشگاه خودرو سرو نصب شده بر روی مایشگاه اتومبیل شما همیشه بالا باشد.

علت ثبت دخل و خرج نمایشگاه های اتومبیل در کامپیوتر چیست؟
ثبت و بایگانی کردن زمان کسب، راه بدست آوردن سودو...
گروه بندی کردن سود و هزینه در کتابچه های جداگانه بدون علم حسابداری
گزارش گیری سریع در حد یک دقیقه از کل سود و هزینه
گزارش گیری سریع از دخل و خرج روزانه، هفتگی و ماهانه
گزارش گیری سریع از هزینه هایی که بابت یک چیز خاص شده اند
جستجوی سریع در بین دخل و خرج
چاپ نمودار دایره ای، میله ای که در چند ثانیه می توانید آمار نمایشگاه خود را بدست آورید
عدم نیاز به دانش های ریاضی و حسابداری
بدون هدر دادن کاغذ و بایگانی کردن دفاتر سنگین حسابداری
پیدا کردن سریع علت هزینه ها و بیشترین هزینه ها
مقایسه هزینه های و درآمدهای ماهانه نمایشگاه ها
مقایسه هزینه های روزها با هم

برای خرید نرم افزار نمایشگاه خودرو کلیک کنید