نرم افزار تولید نمودار نمایشگاه اتومبیل

خلاصه
1397/06/03

امروزه نمودارهای ابزارهای مناسبی برای مدیران به ویژه مدیران نمایشگاه‌های اتومبیل تبدیل شده‌اند. هر مدیری با استفاده از نمودارها تنها با یک نگاه می‌تواند کل وضعیت نمایشگاه خود رو

نرم افزار تولید نمودار نمایشگاه اتومبیل

مقدمه
امروزه نمودارهای ابزارهای مناسبی برای مدیران به ویژه مدیران نمایشگاه‌های اتومبیل تبدیل شده‌اند. هر مدیری با استفاده از نمودارها تنها با یک نگاه می‌تواند کل وضعیت نمایشگاه خود را مشاهده کند و تصمیم گیری‌های موردنیاز را اخذ کند.
امروزه استفاده از نمودارها بسیار مرسوم است. نمودار یا منحنی اطلاعات عددی و آماری را به صورت منظم نشان می‌دهد و ارتباط دو یا چند عامل را ترسیم می‌نماید. یکی از مزیت‌هایی که نمودارها دارند این است که استفاده از اطلاعات را بیش از حد ساده می‌کنند. اکثر افراد فکر می‌کنند که کار با نمودارها خیلی سخت و پیچیده است اما اینطور نیست نمودارها راحت‌ترین نوع خواندن را دارند.
نمودارها تصاویری هستند که می‌توانند اطلاعات ثبت شده را به سرعت در معرض دید قرار دهند، حتماً این ضرب المثل را شنیده‌اید که می‌گوید: یک تصویر خوب و جالب ارزش هزار کلمه را دارد. با نگاه کردن به یک نمودار در یک نگاه می‌توان به خیلی از ویژگی‌های مجموعه ای از اطلاعات پی برد.

معرفی نرم افزاری جهت چاپ نمودارهای نمایشگاه اتومبیل


یکی از امکانات نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سرو امکان چاپ انواع نمودار شامل نمودار میله ای، نمودار دایره ای و رسم منحنی‌ها می‌باشد.

 در بالا یک نمودار دایره ای را که سود ماهیانه یک نمایشگاه اتومبیل را رسم کرده مشاهده می‌کنید. در نمودار بالا هر ماه را به یک قطاع تبدیل نموده است و میزان سود هر قسمت را در قطاع مورد نظر چاپ کرده است. هر ماه به یک قطعه تبدیل شده است.

نمودار میله ای را  در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سرونشان داده است.
هر ماه تبدیل به یک میله شده است که میزان سود هر ماه را نشان می‌دهد با استفاده از نمودار بالا به سادگی می‌توان اندازه سود را مشاهده کرد و در یک نگاه گفت که چه ماهی بیشترین سود را داشته‌اید.


نمودار خطی در نرم افزار اتوگالری سرو از سود و هزینه یک نمایشگاه اتومبیل در یک سال است که میزان دخل‌وخرج را نشان می‌دهد. با استفاده از نمودار بالا می‌توان دخل‌وخرج را در یک سال مشاهده نمود. دخل خطی است که رنگ قرمز است و خرج خطی است که رنگ سبز است. همان‌طور که اکثر افراد می‌دانند دخل همیشه باید کمتر از خرج باشد.

مزایای نمودارهای نمایشگاه اتومبیل

•    مشاهده ساده‌تر اطلاعات
•    نمایش خلاصه اطلاعات
•    چاپ نمودارها
•    خروجی نمودارها در فایل اکسل یا ورد یا پی‌دی‌اف
•    امکان ایمیل نمودارها
•    امکان مقایسه دو نمودار
•    تولید نمودارها بدون اطلاعات محاسباتی
•    تولید نمودارها در یک ثانیه
•    چاپ نمودارها به‌صورت تمام‌رنگی
•    و غیره

برای خرید نرم افزار مشاور املاک کلیک کنید