نرم افزار نمایشگاه اتومبیل چیست؟

خلاصه
1397/05/28

نرم افزار نمایشگاه اتومبیل چیست؟نرم افزار نمایشگاه اتومبیل یک برنامه مخصوص کامپیوتر ها است و از آن جهت مدیریت آسان و به عبارتی کامپیوتری کردن اتوگالری ها

نرم افزار نمایشگاه اتومبیل چیست؟
نرم افزار نمایشگاه اتومبیل یک برنامه مخصوص کامپیوتر ها است و از آن جهت مدیریت آسان و به عبارتی کامپیوتری کردن اتوگالری ها(بنگاه های خودرو) استفاده می شود.
با استفاده از نرم افزار اتوگالری عمدتا جهت ثبت اطلاعات خودروهای وارده و خارجه، ثبت و بایگانی قولنامه(قراردادها)، ثبت خرید و فروش موردهای معامله، ثبت مشخصات خریدار و فروشنده اتومبیل، ثبت شماره تلفن های خریدار و فروشنده، ثبت چک ها، ثبت دریافت و پرداخت، ثبت اطلاعات خودرهای دریافتی، ثبت قرار ملاقات ها و... استفاده می شود.
این برنامه های که مختص نمایشگاه های اتومبیل می باشند از شرکت های نرم افزاری همچون شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز تهیه می گردند. یکی از معروف ترین نرم افزارهای نمایشگاه خودرو با قابلیت چاپ انواع قولنامه همراه در سربرگ شما نرم افزار نمایشگاه خودرو سرو می باشد. جهت خرید این نرم افزار می توانید در سمت چپ همین صفحه در زیر قسمت نرم افزار نمایشگاه خودرو بر روی دکمه خرید کلیک کنید.

 

برای خرید نرم افزار نمایشگاه اتومبیل کلیک کنید