خصوصیات یک مشاور املاک مدرن

خلاصه
1397/05/27

مشاورین املاک مدرن چندین مورد بسیار ساده را رعایت می‌کنند که این موارد باعث برند شدن آن‌ها در سطح شهر می‌شود

خصوصیات یک مشاور املاک مدرن


مشاورین املاک مدرن چندین مورد بسیار ساده را رعایت می‌کنند که این موارد باعث برند شدن آن‌ها در سطح شهر می‌شود. در بررسی‌هایی انجام شده برخی از این موارد بررسی شد که به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت.
1) گردگیری مشاور املاک
تمیز بودن ویژگی است که هر انسانی آن رو دوست دارد. اگر وارد یک مشاور املاک مدرن شوید حتماً محیط تمیز آن را مشاهده می‌نمایید. سعی کنید هر روز قبل از شروع به کسب و کار اقدام به تمیزکردن و گردگیری مشاور املاک خود نمایید.
2) تنظیم دمای مشاور املاک
سعی کنید دمای هوای مشاور املاک خود را در حالت ایده آل تنظیم نمایید. بیشتر افراد از هوای نامساعدسرد یا خیلی گرم فراری می‌باشند؛ از این رو دومین قدم دمای مشاور املاک خود را به سطح ایده آل برسانید.
3) قراردادن گیاه در محل کار
از گل و گیاه در محل کار خود استفاده کنید. لازم به ذکر است نیازی نیست حتماً از گل‌های واقعی استفاده نمایید، شما می‌توانید از گل‌های مصنوعی استفاده کنید. جالب توجه است که اگر گیاهان طبیعی (نه بودار) درون یک گلدان بزرگ آرامش زیادی را به مشتریان می‌دهند.
4) سیگار نکشیدن در محل کار
به هیچ عنوان نه خود و نه به شخصی اجازه دهید در محیط مشاور املاک سیگار بکشد. بوی سیگار برای برخی از افراد اصلاً قابل تحمل نیست و آن‌ها را از مشاور املاک شما فراری می‌دهد.
5) ایجاد یک آلبوم زیبا از خانه‌های سپرده شده
سعی کنید یک آلبوم زیبا از خانه‌های سپرده شده در مشاور املاک خود داشته باشید. لازم به ذکر است می‌توانید یک نرم افزار مشاور املاک سرو خرید و سپس عکس‌های هر ملک را درون آن قرار دهید. هنگام مراجعه مشتری به وی نشان دهید.

 

برای خرید برنامه پیشرفته مشاور املاک کلیک کنید