خصوصیات یک مشاور املاک مدرن قسمت دوم

خلاصه
1397/05/27

کاری کنید که مشاور املاک شما حال و هوای کار بنگاه داری را بگیرد؛ برای مثال درب و دیوار مشاور املاک خود را با کاتالوگ‌های مرتبط با خانه شامل خانه‌های ویلایی زیبا

خصوصیات یک مشاور املاک مدرن قسمت دوم


در این جلسه ادامه مطلب «خصوصیت یک مشاور املاک مدرن» را توضیح خواهیم داد در ادامه مطالب می توان موارد زیر را ذکر نمود.
1) آرایش در و دیوار با کارهای مرتبط با مشاور املاک
کاری کنید که مشاور املاک شما حال و هوای کار بنگاه داری را بگیرد؛ برای مثال درب و دیوار مشاور املاک خود را با کاتالوگ‌های مرتبط با خانه شامل خانه‌های ویلایی زیبا، خانه‌های لب دریا، خانه های اشرافی و مدرن و... تزیین کنید.
2) ایجاد دورنمای زیبا در شب
کاری کنید که مشاور املاک شما در شب یک شمای زیبا پیدا کند بطوری که با سایر مشاورین املاک متفاوت به نظر برسد. برای مثال با نصب چراغ‌های Led زیبا و لامپ‌های رنگی کاری کنید که نام مشاور املاک شما در ذهن عابران پیاده حک شود.
3) اخلاق خوش در کار
تا می‌توانید با مراجعه کنندگان یا همان متقاضیان ملک به خوبی برخورد کنید. اخلاق خوش در هر شغلی مشتری را محذوب کسب و کار می‌کند.
4) صداقت در کار
تا می‌توانید به عنوان یک مشاور حرفه ای در زمینه املاک رفتار کنید. اکثر مشتریانی که وارد مشاور املاک شما می‌شوند شاید آگاهی از املاک نداشته باشندو نیاز به یک فرد مشاور و حرفه ای دارند. اکثر مشاورین املاک که توسعه پیدا می‌کنند از تخصص خود در زمینه کمک به مراجعه کنندگان استفاده می‌کنند.
5) استفاده از فناوری اطلاعات و وسایل کامپیوتری
تا می‌توانید تکنولوژی‌های مشاور املاک خود را کامپیوتری کنید بطوری که مشتری مجبور نباشد حتماً حضور فیزیکی داشته باشد. برای مثال سعی کنید از نرم افزار ویژه مشاورین املاک سرو، سامانه‌های پیامکی، وب سایت، وبلاگ و... استفاده نمایید

خرید نرم افزار مخصوص مشاورین املاک