راهنمای مدیریت وب سایت 6

خلاصه
1397/05/25

جهت مطالعه در موردراهنمای مدیریت وب سایت نرم افزار نمایشگاهاتومبیل ماشین خودرونرم افزار مشاور املاک خیریه

راهنمای مدیریت وب سایت
 
•    فرم ورود: با انتخاب این گزینه می توان کاری کرد که پس از کلیک بر روی این منو فرم ورود کاربران نمایش یابد.
•    فرم عضویت: با انتخاب این گزینه می توان کاری کرد که پس از کلیک بر روی این منو فرم عضویت کاربران نمایش یابد.
•    یادآوری رمز عبور: با انتخاب این گزینه می توان کاری کرد که پس از کلیک بر روی این منو فرم یادآوری رمز عبور کاربران نمایش یابد.
•    و...
پس از انتخاب هر یک از موارد بالا، در سمت چپ درتنظیماتی اضافه می شود، از جمله مطلب مورد نظر، مجموعه خاص و... را باید انتخاب نمایید.
حالا از قسمت بالا  وسمت چپ بر روی دکمه « ذخیره و بستن » کلیک نمایید.
1-3-2 ویرایش منو
برای اینکار از منوهای بالا بر روی منوی «منوها» ماوس را نگه داشته و سپس از زیر منوی باز شده       گزینه « منوی اصلی » را کلیک نمایید و منظر بمانید تا یک صفحه  1-4 نمایش یابد.
در این منویی که قصد ویرایش آن را دارید انتخاب نموده و سپس از منوی بالا بر روی دکمه «ویرایش» کلیک نمایید. اطلاعات منو را تغییر داده و بر روی دکمه «ذخیره و بستن» را کلیک نمایید.
1-3-3 حذف منو
برای اینکار از منوهای بالا بر روی منوی «منوها» ماوس را نگه داشته و سپس از زیر منوی باز شده       گزینه « منوی اصلی » را کلیک نمایید و منظر بمانید تا یک صفحه همانند  1-4 نمایش یابد.
در این منویی که قصد حذف آن را دارید انتخاب نموده و سپس از منوی بالا بر روی دکمه «حذف» کلیک نمایید.
1-4 مطالب
به  یک مقاله، خبر، مطلب، اطلاعیه و... که می خواهید در وب سایت قرار دهید یک مطلب می گویند. باید توجه داشته باشید، برای اینکه وب سایتتان به یک وی سایت به روز از نظر گوگل تبدیل شود و بازدید کنندگان سایت شما بیشتر شود باید در روز حداقل یک مطلب را منتشر نمایید.