نرم‌افزار چاپ گزارش‌ها متنوع نمایشگاه‌های اتومبیل

خلاصه
1397/05/25

مدیران نمایشگاه اتومبیل به راحتی می‌توانند با استفاده از برنامه‌های کامپیوتری نمایشگاه اتومبیل در اطلاعات ثبت شده کاوش کرده و اطلاعات را داده کاوی نمایند

نرم‌افزار چاپ گزارش‌ها متنوع نمایشگاه‌های اتومبیل


در گذشته که در اتو گالری ها یا همان نمایشگاه‌های اتومبیل اطلاعات در دفاتر سنتی یادداشت می‌شدند امکان گزارش گیری یا جستجو امری زمان بر بود؛ گزارش گیری‌ها گاه ساعت‌ها بطول می‌انجامید بطوری که نمایشگاه داران از اینکار خسته می‌شدند.
امروزه با روی کارآمدن کامپیوترها و تبدیل شدن اطلاعات سنتی با دیجیتال این کار خیلی ساده و سریع شده است و مدیران نمایشگاه اتومبیل به راحتی می‌توانند با استفاده از برنامه‌های کامپیوتری نمایشگاه اتومبیل در اطلاعات ثبت شده کاوش کرده و اطلاعات را داده کاوی نمایند. در ادامه بحث نرم‌افزاری را معرفی می‌کنیم که بصورت کامل از داده گزارش گیری می‌نماید.
 
 شما گزارش سود خود را در بازه ها های زمانی به همراه شماره سند مشاهده می‌کنید. به راحتی با استفاده از گزارش بالا می‌توانید تشخیص دهید که در تاریخ فلان یک سود به چه منظور در نمایشگاه اتومبیل رخ داده و شخص دریافت کننده سود چه کسی بوده است. علاوه بر این گزارش بالا نشان می‌دهد که سود در چه دفتری به ثبت رسیده است.
گزارش‌ها شامل یک فرم تنظیم گزارش می‌باشند به عبارتی شما می‌توانید بازه گزارش را تعیین کنید مثلاً در چه گزارش بین چه تاریخی باشد.
مهم‌ترین گزارش‌های نمایشگاه اتومبیل
در نمایشگاه‌های اتومبیل گزارش‌های خیلی زیادی وجود دارد برای مثال گزارش از لیست اتومبیل‌ها، گزارش بدهکاران، گزارش بستانکاران، گزارش سود، گزارش هزینه‌ها، گزارش اشخاص، گزارش قولنامه‌های رسمی یا گزارش قولنامه‌های داخلی، گزارش پرونده‌های مالی، گزارش تقاضاها، گزارش صندوق بنگاه، گزارش چک‌ها، گزارش حساب‌های بانکی و غیره. با استفاده از نرم‌افزار نمایشگاه خودرو سرو که یک برنامه کامیپوتری خوب به منظور اتوماسیون سازی نمایشگاه اتومبیل است به راحتی می‌توان گزارش‌های فوق الذکر را با سرعت بالا از اطلاعات ثبت شده تولید کرد.
 
یک گزارش از لیست دریافت و پرداخت به عبارتی نشان می‌دهد که در نمایشگاه اتومبیل شما از چه کسی و در چه تاریخی پول دریافت کرده‌اید و یا به یک شخص در چه تاریخی و به چه دلیلی پول پرداخت کرده‌اید. همچنین میزان بدهکار و یا بستانکاری شما را نمایش می‌دهد.

 
نرم‌افزار نمایشگاه اتومبیل سرو که یک برنامه رایانه ای است به راحتی امکان تولید انواع گزارش‌ها را با کیفیت بالا و در کمترین زمان می‌دهد همچنین در این نرم‌افزار نیازی به چاپگر نیست و می‌توانید قلا از چاپ پیش نمایش گزارش‌ها را مشاهده نمایید.

یا در گزارش بالا به‌طور کامل از هر دفتری جمع آن را چاپ کرده است. یکی از قابلیت‌هایی که نرم‌افزار نمایشگاه اتومبیل را به یک نرم‌افزار جامع و کاربردی تبدیل می‌کند چاپ گزارش‌های کامل و کلی هست که نمونه گزارش را در بالا مشاهده می‌کنید. نرم‌افزار نمایشگاه خودرو سرو که یک برنامه کامپیوتری برای اتو گالری‌های سراسر کشور است امکان چاپ گزارش‌ها متنوع را برای کاربران فراهم می‌کند.

برای خرید نرم افزار نمایشگاه اتومبیل کلیک کنید