آیا به دنبال کسب و کار آنلاين هستید؟

خلاصه
1397/05/24

آیا به دنبال کسب و کار آنلاين هستید؟با راه اندازي کسب و کار آنلاين فروشگاه شما در همه شهرها قرار خواهد داشت ودرتمامی شهرها و حتی تمامی جهان محصولات شما بفروش خواهد رسید.

آیا به دنبال کسب و کار آنلاين هستید؟


با راه اندازي کسب و کار آنلاين فروشگاه شما در همه شهرها قرار خواهد داشت ودرتمامی شهرها و حتی تمامی جهان محصولات شما بفروش خواهد رسید.
اگر شما صاحب يک فروشگاه فيزيکي دریکی از شهرها  هستيد، تعداد افرادي که فروشگاه شما را ديده و از آن خريد مي کنند محدود است. حتي اگر 24 ساعته باز باشيد و چندین فوشنده استخدام کرده باشید با هم نمي توانيد به اندازه يک سايت اينترنتي مشتري جذب کنيد. با راه اندازي فروشگاه اينترنتي خريداران از شهر هاي مختلف مي توانند محصول شما را خريداري کنند.
خريداران از آساني خريد اينترنتي لذت خواهند برد.
اگر شما کارشناس فروش هستيد ویا فروشگاه اینترنتی دارید حتما مي دانيد که خريداران دوست دارند بتوانند هر چيزي مي خواهند را با کليک روي يک دکمه خريداري کنند و محصولات شما را قبل از خرید بررسی نمایند.. با وجود فروشگاه اينترنتي آن ها به فکر باز يا بسته بودن فروشگاه نيستند و مي توانند از هر جا خريدشان را انجام دهند و کالاي مورد نظر را درب منزل تحويل بگيرند.
فروشگاه اينترنتي هزينه هاي کمتر براي صاحب کسب و کار دارد.
در فروشگاه فيزيکي شما بايد هزينه هايي مانند اجاره، آب، برق، بيمه و حقوق کارمندان را بپردازيد. سايت اينترنتي هيچ کدام از هزينه هاي ذکر شده را ندارد. در فروشگاه اينترنتي هزينه هاي سايت، حمل و نقل، انبار و اپراتور سايت وجود دارد که کمتر از هزينه هاي فروشگاه فيزيکي هستند.
فروش محصولات به قيمت کمتر در فروشگاه اينترنتي.
با کم شدن هزينه ها شما مي توانيد محصول تان را با قيمت کمتري بفروشيد که باعث جذب مشتريان بيشتر مي شود. ممکن است سود شما کم شود ولي فروش در تعداد بالا آن را جبران خواهد کرد.
همکاري با بيزنس هاي مرتبط
شما مي توانيد در سايت اينترنتي تان محصولات ديگران را هم به فروش برسانيد و به دست مصرف کننده برسانید از اين طريق هم اعتبار سايت شما بيشتر مي شود و هم درصدي از سود آن ها به شما تعلق مي گيرد.
در صورت نیاز به فروشگاه اینترنتی می توانید با کارشناسان شرکت تماس گرفته و یا بوسیله ایمیل های شرکت مکاتبه نمایید.
ویا از فروشگاه وسایت شرکت یک فروشگاه اینترنتی تهیه نمایید وبا فروش محصولات خود ودیگران سودهایی غیر قابل تصوردریافت نمایید.به امید موفقیت و پیروزی شما