مخفی و یا نمایش ساعت در نرم افزار مشاور املاک سرو

خلاصه
1397/05/23

مخفی و یا نمایش ساعت در نرم افزار مشاور املاک سرویکی از امکانات جالبی که نرم افزار جامع مشاورین املاک سرو نسبت به دیگر نرم افزارهای مشابه دارد.

مخفی  و یا نمایش ساعت در نرم افزار مشاور املاک سرو
یکی از امکانات جالبی که نرم افزار جامع مشاورین املاک سرو نسبت به دیگر نرم افزارهای مشابه دارد پویا بودن(داینامیک بودن) آن می باشد. پویا بودن بدان معناست که بیشتر امکانات آن را کاربران می توانند برای موسسه و یا  سفارشی نمایند. فرض کنید می خواهید ساعت در نرم افزار مشاور املاک سرو نمایش داده نشود(مخفی شود).
وقتی نرم افزار املاک سرو را اجرا می نمایید در قسمت سمت راست نرم افزار یک ساعت مثل تصویر زیر نمایش داده می شود.
 

به منظور اینکه ساعت مذکور در نرم افزار مدیریت املاک سرو یا مشاور املاک سرو خود مخفی و یا نمایش دهید می بایست از نوار منوی بالای نرم افزار، از منوی «عمومی» گزینه «مدیریت نرم افزار» را کلیک نموده تا پنجره(فرم) مدیریت نرم افزار نمایش یابد؛ در نهایت از بخش «تنظیمات میزکار» در نرم افزار مدیریت ملک سرو تیک(علامت چک) گزینه «نمایش ساعت» را برداشته و سپس بر روی دکمه «ذخیره» کلیک کنید.
نکته) به منظور اینکه در میزکار(دستکتاپ) نرم افزار مشاور املاک سرو ساعت نمایش داده شود گزینه «نمایش ساعت» باید تیکدار(علامت دار) باشد و جهت عدم نمایش(همان مخفی شدن) باید گزینه «نمایش ساعت»   تیک (علامت) نداشته باشد.

 

برای خرید نرم افزار مشاور املاک سرو کلیک کنیدسایر مقالات آموزشی شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز :