نرم افزار چاپ رسید ثبت ملک

خلاصه
1397/05/20

نرم افزار چاپ رسید ثبت ملک امروزه یکی از عادت‌هایی که بین بیشتر مردم جامعه رسم شده، این است که هنگامی که چیزی را تحویل می‌دهند، از دریافت کننده انتظار دریافت رسید دارند

نرم افزار چاپ رسید ثبت ملک


مقدمه
امروزه یکی از عادت‌هایی که بین بیشتر مردم جامعه رسم شده، این است که هنگامی که چیزی را تحویل می‌دهند، از دریافت کننده انتظار دریافت رسید دارند؛ حالا این رسید می‌تواند رسید تحویل وجه به مشتری، رسید تحویل چک، رسید تحویل کالا و یا حتی رسید سپردن ملک در یک مشاور املاک باشد.
یکی از متدهای جذب مشتری در سیستم‌های فروش املاک مدرن این است که هنگام ثبت اطلاعات ملک مشتری به وی یک رسید تحویل(رسید سپردن ملک) می‌دهند. مشاورین املاک جهت مدرن و پیشرفته کردن خط مشی (سیاست مشاور املاک) املاک خود باید از حداکثر سیستم‌های رایانه ای استفاده نمایند.
در زیر نمونه ای از یک رسید ثبت ملک که توسط نرم افزار مشاور املاک سرو چاپ شده است را مشاهده می‌نمایید.

رسید سپردن ملک فایده‌های زیادی دارد که از جمله این فایده‌ها موارد زیر را نام برد:
مزایای تحویل رسید ثبت ملک به مشتری
1) تخصیص یک کد اشتراک(کد منحصر به فرد) به هر مشتری مشاور املاک
با اینکار پس از ثبت ملک مشتری در سیستم، به هر شخص در ارتباط با مشاور املاک شما یک کد تخصیص داده می‌شود که با استفاده از همین کد می‌توانید کلیه املاک وی را در سیستم نرم افزاری خود پیدا نمایید.
2) چاپ خلاصه جزییات ملک سپرده شده
با استفاده از این جزییات (در رسید ثبت ملک) که در تصویر بالا مشاهده می‌نمایید، مشتری املاک شما متوجه می‌شود که اطلاعات به چه صورت در سیستم شما ثبت شده و مطمن می‌شود که اطلاعاتی که در مورد ملک خود به شما گفته در سیستم شما صحیح وارد شده است.
3) ایجاد یک تبلیغ رایگان همیشگی و با طول عمر بالا برای املاک شما
هنگامی که یک رسید سپردن ملک به مشتری می‌دهید در اصل دارید یک تبلیغ ماندگار به مشتری می‌دهید که مشتری بدون اطلاع دارد برای مشاور املاک شما تبلیغ می‌کند. چون در رسید ثبت ملک، لوگو، نشانی، تلفن و نام مدیریت مشاور املاک شما درج می‌شود.
4) دسترسی سریع به ملک سپرده شده با مراجعه بعدی مشتری
هنگامی که مشتری در دفعات بعدی مراجعه می‌کند یا حتی بصورت تلفنی با دفتر املاک شما تماس می‌گیرد با خواندن کد سپردن ملک (که در رسید ثبت ملک می‌باشد) برا شما، فوراً می‌توانید جزییات ملک را در سیستم پیدا نمایید.
5) مدرن نشان داده شدن مشاور املاک شما
وقتی که مشتری مشاور املاک شما را با چنین رفتاری می‌بیند که کلیه اطلاعات وی در سیستم شما ثبت می‌شود و شما دارید برای وی تلاش می‌کنید و کلیه کارهای شما را با نظم می‌بیند خود به خود مشتاق می‌شود کلیه املاک خود را به شما بسپارد.
6) تخصیص یک کد منحصر به فرد به هر ملک یک مالک
در سیستم مشاور املاک سرو پس از ثبت هر ملک در سیستم به ملک آن مالک یک کد منحصر به فرد می دهد که با وارد کردن آن در سیستم به راحتی می توانید کلیه جزییات آن ملک را مشاهده نمایید.

برای خرید نرم افزار مشاور املاک سرو کلیک کنید