نرم افزار چاپ مشخصات کامل یک ملک

خلاصه
1397/05/16

مشاورین املاک یا همان آژانس‌های املاک گاهی نیاز دارند کلیه مشخصات یک مورد ملک را بصورت کامل چاپ نمایند. نرم افزار مشاور املاک سرو که یک نرم افزار ویژه آژانس‌های مسکن سراسر کشور است

نرم افزار چاپ مشخصات کامل یک ملک


مشاورین املاک یا همان آژانس‌های املاک گاهی نیاز دارند کلیه مشخصات یک مورد ملک را بصورت کامل چاپ نمایند. نرم افزار مشاور املاک سرو که یک نرم افزار ویژه آژانس‌های مسکن سراسر کشور است به راحتی این امکان را برای شما فراهم می‌نماید.
با استفاده از چاپ جزییات یک ملک شخصی که این برگه را میبنید می‌تواند مشخصات مکانی ملک را همچون (شهر، خیابان، کوچه) را مشاهده نماید. لازم به ذکر است که به منظور جلوگیری از سو استفاده برخی مشتریان نشانی یا همان آدرس در این برگه بصورت کامل چاپ نمی‌شود. علاوه براین جزییات کامل یک ملک همچون قیمت (قیمت هر متر ملک، قیمت کل ملک، قیمت رهن و اجاره)، متراژها (متراژ زمین، مساحت کل، زیربنا، متراژ انباری و...)، وام‌ها (هزینه وام، مقدار قسط باقیمانده)، امکانات و... را می‌توانید مشاهده نمایید.
این فرم چاپ شده می‌تواند به رسید سپردن ملک ثبت شود تا مشتری بتواند کلیه امکانات ملک سپرده شده خود را مشاهده نماید.

مزایای چاپ فرم جزییات ملک

1)    نمایش به عنوان درون بنگاه
با استفاده از این فرم مشاورین املاک می‌توانند بصورت داخلی و به عنوان یک پیش نمایش جزییات یک ملک را بصورت کامل مشاهده نمایند. به عبارتی نیاز نیست حتماً این فرم را با استفاده از چاپگر چاپ نمایید. مشاورین املاک هنگامی که نیاز داشتند می‌توانند در خود مانیتور و بصورت پیش نمایش قبل از چاپ فرم بالا را مشاهده نمایند.
2)    نمایش یا چاپ برای متقاضی
مشاوران املاک می‌توانند هنگامی که خواهان ملک ملک مورد نظر را پسندید، جزییات کامل را برای وی پرینت بگیرند و یا اینکه در مانیتور کلیه جزییات را به وی نشان دهند. یکی از امکانات جالبی که در نرم افزار مشاور املاک سرو قرار داده شده عدم نمایش مشخصات ملک است تا مشتریان نتوانند سو استفاده نمایند.
3)    پیوست کردن همراه رسید
مشاوران املاک می‌توانند همراه با رسید سپردن ملک به مالک ملک فرم جزییات ثبت ملک را هم پیوست نمایند.
4)    در تبلیغات املاک شما بر روی کاغذ
در فرم جزییات ملک که چاپ می‌شود، نام مشاور املاک، آدرس و تلفن‌های وی هم چاپ شده است، بنابراین به عنوان یک تبلیغ رایگان برای املاک شما به حساب می‌آید.

برای خرید نرم افزار مشاور املاک سرو کلیک کنید