چه نرم افزاری برای یک مشاور املاک مناسب است؟

خلاصه
1397/05/15

امروزه تنوع نرم افزارهای مشاور املاک متنوع شده است و این تنوع باعث سردرگمی خریداران نرم افزارهای مشاور املاک شده است.

چه نرم افزاری برای یک مشاور املاک مناسب است؟


امروزه تنوع نرم افزارهای مشاور املاک متنوع شده است و این تنوع باعث سردرگمی خریداران نرم افزارهای مشاور املاک شده است. هر مشاور املاک دوست دارد نرم افزاری داشته باشد که بدون دغدفه بتواند از آن استفاده کند. در ادامه این مقاله برخی از ویژگی ها را توضیح خواهیم داد که می تواند به شما کمک کند تا یک نرم افزار خوب را برای مشاور املاک تهیه نمایید.
ویژگی های یک نرم افزار خوب برای مشاور املاک

ساده بودن
نیاز است نرم افزار قابلیت های زیادی داشته باشد ولی نیاز نیست قابلیت های زیاد پیچیده باشد، از این روی سعی کنید نرم افزارهای با امکانات بالا با محیط ساده را انتخاب نمایید. ( این مورد در نرم افزار مشاور املاک سرو رعایت شده است)

تخصصی بودن

نرم افزارهایی را تهیه نمایید که ویژه صنف مشاور املاک باشد. برخی از نرم افزارها به گونه ای طراحی شده اند که تنها یک حسابدار می تواند با آنها کار کند. هیچ الزامی نیست که یک مشاور املاک یک حسابدار استخدام کند، از این رو به هیچ وجه نرم افزارهای حسابداری که برای شرکت ها می باشند برای مشاوران املاک مناسب نیست.

قابلیت حسابداری ویژه مشاورین املاک
نرم افزارهای حسابداری ویژه مشاورین املاک با نرم افزارهای حسابداری شرکت ها کاملا فرق دارد، مشاوران املاک در نظر داشته باشند که به هیچ وجه از نرم افزارهای حسابداری ویژه مشمولین بند الف و شرکت های حقوقی استفاده ننمایند. با این نرم افزارها تنها حسابداران می توانند کار کنند. (نرم افزار مشاور املاک سرو یک سیستم حسابداری خودکار برای صنف املاک دارد و نیاز به هیچ حسابداری ندارد.)
 
پویا بودن
سعی کنید نرم افزاری که می خواهید تهیه کنید حتما پویا باشد، بعبارتی بتوانید یک مورد را به راحتی به آن اضافه نمایید. برای مثال فرض کنید نوع نقشه کشی در قسمت ثبت ملک در آن نباشد شما باید به راحتی بتوانید این مورد را به بانک اطلاعاتی آن اضافه نمایید. ( نرم افزار مشاور املاک سرو این قابلیت را دارد)

 

برای خرید نرم افزار مشاور املاک سرو کلیک کنید