هزینه ها در نرم افزار مدیریت خیریه سرو چه هستند؟

خلاصه
1397/05/07

ثبت هزینه ها در نرم افزار مدیریت خیریه هر موسسه خیریه همچون سایر کسب و کارهای یکسری هزینه ها دارد

هزینه ها در نرم افزار مدیریت خیریه سرو چه هستند؟


هر موسسه خیریه همچون سایر کسب و کارهای یکسری هزینه ها دارد که مدیران خیریه ها برای مدیریت بهتر موسسات باید مقدار این هزینه ها را نسبت به هر ماه بدانند. موسسات خیریه بسته به نوع فعالیت خود هزینه های گوناگونی همچون هزینه آب، برق، گاز، تلفن، اجاره محل، خرید اثاثیه، خرید لوازم اداری و غیره را دارند.
حسابداران موسسات خیریه باید این هزینه ها را در همان روز شناسایی کرده و به عنوان یک رویداد مالی در نرم افزار حسابداری خیریه سرو و در قسمت هزینه های  موسسه خیریه  ثبت نمایند.
نکات ثبت هزینه در نرم افزار مدیریت خیریه سرو
نکته اول:
 اگر به شخص دریافت کننده وجه مانده حساب یا چک نمی دهید، نیازی نیست کدشخص را وارد کنید یا برای این شخص یک حساب دریافتنی یا پرداختنی ایجاد کنید. برای این اشخاص تنها کافی است نام آنها را وارد نمایید.
نکته دوم:
چنانچه یک هزینه در لیست عناوین هزینه وجود ندارد، روی دکمه کنار آن کلیک نموده و سپس یک هزینه دیگر را اضافه کنید. نرم افزار خیریه سرو هیچ محدودیتی برای اضافه کردن انواع هزینه ندارد. کاربر استفاده کننده از نرم افزار خیریه سرو می تواند به هر تعداد که نیاز داشت برای هزینه های موسسه سرفصل ایجاد نماید.
نکته سوم:
در صورتی که کد دریافت کننده وجه را می دانید آن را وارد کنید و اینتر(از روی صفحه کلید دکمه Enter) کنید در غیراینصورت روی دکمه انتخاب کلیک کنید و با استفاده از جستجو آن شخص را پیدا کنید و با دوبار کلیک روی نام آن مشخصات وی را به این فرم منتقل کنید. همچنین می توانید در همان صفحه لیست اشخاص آن را اضافه نمایید و سپس بر روی نام آن دوبار کلیک نمایید.
نکته چهارم:
هنگام افزودن هزینه حتما باید  مورد جدید را در گروه هزینه های نقدی ثبت نمایید.
نکته پنجم:
در قسمت مبلغ به منظور اضافه کردن سه صفر روی دکمه Space کلیک نمایید. برای مثال برای اضافه کردن مبلغ 20 هزار تنها کافی است عدد 20 را وارد کرده و سپس space را از روی صفحه کلید فشار دهید، با اینکار مبلغ 20،000 بصورت خودکار در قسمت مبلغ قرار می گیرد.
نکته ششم:
برای اینکه فرم جدید شود و اطلاعات آن پاک شود روی دکمه «جدید» کلیک نمایید. پس از کلیک تمام اطلاعات درون کادرها پاک شده و فرم به حالت اولیه در خواهد آمد.
نکته هفتم:
جهت بستن فرم می توانید روی دکمه «انصراف» کلیک نمایید و یا اینکه دکمه Ctrl را از روی صفحه گرفته و سپس دکمه F4 را فشار دهید. همچنین می توانید بر روی دکمه با علامت ضربدر کلیک نمایید.
نکته هشتم:
تمام هزینه هایی که در این فرم ثبت می کنید را به منظور ویرایش می توانید در لیست هزینه ها مشاهده نمایید. در فرم لیست هزینه های می توان هزینه های موسسه را جستجو، ویرایش، حذف و چاپ نمود.
نحوه ثبت یک هزینه موسسه در نرم افزار خیریه سرو

 

برای خرید نرم افزار خیریه سرواینجا کلیک کنید
 
 
 
برچسب:
ثبت,هزینه,خیریه,موسسات,حسابداری,برنامه,نرم افزار,صندوق,برنامه,تخلیه,کامپیوتری,موسسات,موسسه,خیرین,برنامه,جدید,ویژه,جامع,کامل,دانلود,خرید,سفارش,انواع,حسابدار,خرج، هزینه بر