صدور قبوض در نرم افزار خیریه سرو

خلاصه
1397/05/04

یکی دیگر از درآمدهای موسسات خیریه، درآمد حاصل از وصول قبوض مشارکتی خیرین می باشد. در برخی از خیریه ها این امکان به منظور کسب درآمد وجود دارد.

صدور قبوض در نرم افزار خیریه سرو


یکی دیگر از درآمدهای موسسات خیریه، درآمد حاصل از وصول قبوض مشارکتی خیرین می باشد. در برخی از خیریه ها این امکان به منظور کسب درآمد وجود دارد. در نرم افزار حسابداری خیریه سرو امکان صدور و چاپ قبوض وجود دارد. کاربران استفاده کننده از نرم افزار مدیریت خیریه سرو با استفاده از فرم صدور قبوض می توانند قبوض آماده وصول را تولید و چاپ نمایند.
نکات مهم در هنگام صدور قبوض مشارکت:
درهنگام استفاده از فرم وصول گروهی قبوض باید به یک سری از نکات توجه کنید. این نکات عبارتند از:
نکته اول:
اگر نام استان، شهر، خیابان وغیره وجود ندارد به این معناست که در لیست خیرین شما، خیری با چنین مشخصاتی وجو ندارد.
نکته دوم:
 در صورتی که می خواهید شرط های درون این فرم در نظر گرفته شود، گزینه «شروط این فرم» را تیک بزنید.
نکته سوم:
اگر می خواهید بر اساس یک جستجو در لیست خیرین قبوض صادر گردد، روی گزینه «شروط از لیست خیرین» کلیک نموده و سپس روی دکمه «انتخاب» کلیک نمایید. از این قسمت هنگامی می توان استفاده نمود که مثلا می خواهید برای یک خیر خاص یا یک گروه خاص از خیرین قبض صادر کنید.
نکته چهارم:
اگر تاریخ سررسید را وارد ننمایید، قبوض در هر شرایط صادر می شود و تاریخ سررسید در نظر گرفته نمی شود. توصیه می شود تاریخ سررسید را معین کنید، چون با اینکار قبوضی که آماده وصول شدن هستند انتخاب می شوند.
نکته پنجم:
قبوض بر اساس یک یا چند ستون که انتخاب کرده اید، در هنگام چاپ مرتب می شوند. ستون های مرتب شده می توانند بصورت صعودی یا نزولی مرتب شوند. یعنی مثلا نام خانوادگی از الف تا ی باشد و یا ی تا الف.
نکته ششم:
برای اینکه قبل از چاپ، چک کنید چند قبض صادر شده، روی دکمه «پیش نمایش» کلیک نمایید.
نکته هفتم:
در صورتیکه می خواهید پس از صدور، کلیه قبوض  چاپ شوند تیک گزینه «چاپ قبوض پس از صدور» را کلیک نمایید.
نکته هشتم:
پس از اینکه روی دکمه «صدور» کلیک نمودید و قبوض را صادر کردید، این قبوض به قسمت «قبوض در انتظار وصول» منتقل می شوند. این قبوض باید به دست ماموران جمع آوری قبوض داده شود تا مبالغ تعهد خیرین را جمع آوری کنند.
نکته نهم:
چنانچه این قبوض را به هر دلیل نتوانستید چاپ کنید، در آینده می توانید از بخش «قبوض در انتظار وصول» هر یک را دوباره چاپ کنید.

 

برای خرید نرم افزار خیریه سرو اینجا کلیک کنید
 
 
برچسب ها: صدور, قبوض, درآمد, خیریه, وصول, امکان, خیرین, فرم, چاپ, نمایش, سرو