تخلیه گروهی صندوق صدقات در نرم افزار خیریه

خلاصه
1397/04/30

یکی دیگر از درآمدهای موسسات خیریه، درآمد حاصل از تخلیه صندوق های صدقات می باشد. در برخی از خیریه ها این امکان به منظور کسب درآمد وجود دارد.

تخلیه گروهی صندوق صدقات در نرم افزار خیریه


یکی دیگر از درآمدهای موسسات خیریه، درآمد حاصل از تخلیه صندوق های صدقات می باشد. در برخی از خیریه ها این امکان به منظور کسب درآمد وجود دارد. در نرم افزار حسابداری خیریه سرو این امکان وجود دارد که موسسات خیریه صندوق های صدقات را به سیستم معرفی نمایند و همچنین بتوانند درآمد تخلیه صندوق های صدقات خود را در سیستم حسابداری ثبت نمایند.
نکات مهم در هنگام تخلیه گروهی صندوق صدقات
درهنگام استفاده از فرم تخلیه گروهی صندوق صدقات باید به یکسری از نکات توجه کنید. این نکات عبارتند از:
نکته اول:
پس از تکمیل مشخصات تخلیه برای اضافه کردن مورد بعدی روی دکمه بعلاوه کلیک کنید تا اطلاعات به لیست اضافه شود. همچنین می توانید از دکمه های میانبر هم به منظور اینکار می توان استفاده نمود.
نکته دوم:
به منظور حذف، روی مورد درون لیست (یک سطر) کلیک نمایید و سپس روی دکمه منفی قرمز رنگ کلیک نمایید، چهت حذف چندتایی ابتدا دکمه کنترل را از روی صفحه کلید گرفته و سپس روی موارد موردنظر کلیک نمایید و سپس دکمه حذف را کلیک کنید.
نکته سوم:
جهت حذف کلیه اطلاعات درون لیست روی دکمه با علامت پاک کن کلیک نمایید.
نکته چهارم:
جهت ورود اطلاعات تخلیه از درون نرم افزار اندروید خیریه سرو یا فایل اکسل روی دکمه با آیکون تلفن همراه کلیک نمایید  و سپس قسمت تخلیه صندوق با استفاده از نرم افزار اندروید را بخوانید.
نکته پنجم:
در صورتی که کد صندوق را می دانید آن را وارد کنید در غیراینصورت روی دکمه کنار آن کلیک نمایید  و از لیست صندوق ها، صندوق موردنظر را کلیک نمایید.
نکته هفت:
در صورتی که می خواهید یک مورد را به  موارد درون لیست کشویی موکول به بعد اضافه کنید روی دکمه کنار آن کلیک کنید  و از فرم باز شده مورد بعد را انتخاب نمایید.
نکته هشم:
در صورتی که کدصندقدار (کسی که صندوق ها را جمع آوری و  تخلیه می کند) را می دانید آن را وارد کرده در غیراینصورت روی دکمه کنار آن کلیک نمایید.
نکته نهم:
تاریخ تخلیه و تاریخ تخلیه بعدی به صورت خودکار از روی مشخصات صندوق محاسبه می شوند شما می توانید خودتان هم آن ها را ویرایش نمایید.
نکته دهم:
پس از کلیک روی دکمه تایید جهت جلوگیری از بروز خطا باید صبر کنید تا شماره سند صادر گردد.
نکته یازدهم:
در صورتی که می خواهید پس از تخلیه صندوق یک پیامک برای امین صندوق (کسی که صندوق نزد وی است) ارسال گردد، قبل از کلیک روی دکمه تایید تیک گزینه پیامک را بزنید.
نکته دوازدهم:
پیامک های ارسالی بصورت آنی برای امین های صندوق صدقات ارسال نمی شود، بلکه در لیست پیامک های آماده ارسال رفته و از آنجا باید بصورت گروهی ارسال کنید.
نکته سیزدهم:
در صورتی که می خواهید ادامه تخلیه صندوق ها را بعدا وارد کنید می توانید این فرم را ببندید تا موقعی که روی دکمه تایید کلیک نکنید سند این موارد زده نخواهد شد و اطلاعات درون این فرم از بین نمی رود. لازم به ذکر است چنانچه یک تخلیه گروهی دیگر را باز نموده و یا بر روی دکمه جدید کلیک نمایید این اطلاعات از بین خواهد رفت.
نکته چهارده:
در صورتیکه گزینه موکول به بعد را زده اید در قسمت مبلغ نیازی نیست چیزی وارد نمایید.
نکته پانزده:
دکمه ای که بالای پاک کن وجود دارد و به شکل یک ستاره است به منظور پاک کردن فرم مشخصات تخلیه است. بعبارت دیگر این دکمه اطلاعات درون فرم را پاک نخواهد نمود.
نکته شانزده:
جهت انتخاب تاریخ از روی تقویم روی دکمه های کنار جعبه های ورود تاریخ کلیک نمایید و روی تاریخ های موردنظر کلیک نمایید.
نکته هفدهم:
با کلیک روی هر یک از موارد درون لیست می توانید خلاصه مشخصات آن صندوق را در پایین لیست مشاهده نمایید.
نکته هیجدهم:
پس از تخلیه صندوق ها سند حسابداری صادر می گردد و ریز این اطلاعات به درون لیست تخلیه صندوق ها می روند  و برای ویرایش از همان قسمت می توانید اقدام نمایید.
نکته نوزدهم:
منظور از کد قبض، شماره قبضی است که مامور تخلیه صندوق صدقات به امین صندوق ها می دهد، این کدهای الزامی نیست و می توانید این مقدار را پر ننمایید.
نکته بیستم:
چنانچه کد صندوقدار را در این قسمت وارد نمایید، می توانید در آینده از آن به منظور پرداخت پورسانت به ماموران تخلیه صندوق صدقات استفاده نمایید.
نکته بیست و یکم:
به منظور خروج از فرم می توانید بر روی دکمه انصراف کلیک نمایید.
نکته بیست دوم:
در فرم تخلیه گروهی صندوق صدقات می توانید یک یا چند صندوق را تخلیه نمایید. به عبارت دیگر حتما نیاز نیست چند صندوق را در این قسمت ثبت نمایید.

 

برای توضیحات بیشتر و خرید نرم افزار خیریه کلیک کنید
 
 

برچسب ها:
نرم-افزار-صندوق-صدقات-خیریه-حسابداری-موسسات-جامع-تخلیگر-برنامه-کامپیوتری-بهترین-نو-موسسه-حامیان-بیماری-خاص-دانلود-فروش-خرید