لیست املاک در نرم افزار مشاور

خلاصه
1397/04/29

لیست املاک کاربرد لیست املاک در نرم افزار مدیریت املاک سرو فرم لیست املاک همانند جداول موجود در دفاتر قدیمی اطلاعات ملک هایی که به شما سپرده اند را نمایش می دهد.

لیست املاک در نرم افزار مشاور املاک سرو


کاربرد لیست املاک در نرم افزار مدیریت املاک سرو
فرم لیست املاک همانند جداول موجود در دفاتر قدیمی اطلاعات ملک هایی که به شما سپرده اند را نمایش می دهد. با استفاده از فرم لیست املاک می توان کلیه املاکی را که تا کنون از طریق فرم ثبت ملک در کامپیوتر ثبت نموده اید را مشاهده نمایید.
همچنین در این فرم( فرم لیست املاک) می توانید املاک مورد نیاز را بر اساس اطلاعاتی همچون کد ملک، محدوده قیمت ( مثلا از 1 میلیون تا 2 میلیون اجاره و رهن از 10 میلیون تا 20 میلیون)، نام مالک، امکانات ( مثلا آسانسور، انباری) و غیره جستجو نمایید.
از دیگر کارهای فرم لیست املاک می توان چاپ اطلاعات، ارسال موارد ملکی به تلگرام یا واتس آپ، حذف املاک، بایگانی و سررسید کردن املاک، ویرایش اطلاعات ملک و غیره را نام برد.
بطور کلی می توان گفت فرم لیست املاک، فرمی است که به کاربر امکان مدیریت املاک سپرده شده از طریق فرم «ثبت ملک» را می دهد.
باید توجه داشته باشید که فرم لیست املاک شامل بخش هایی همچون لیست املاک فروشی، لیست املاک رهن و اجاره، لیست املاک مشارکت در ساخت، لیست املاک پیش فروش، املاک بایگانی شده، املاک بازیافت شده، املاک سررسید شده می باشد.
در فرم لیست املاک رهن و اجاره تنها املاکی که برای رهن و اجاره ثبت نموده اید را مشاهده می کنید. در فرم لیست املاک فروشی، تنها املاکی را مشاهده می کنید که آنها را به منظور فروش ثبت کرده اید. در فرم لیست املاک پیش فروش، تنها املاکی را ثبت می کنید که به منظور پیش فروش ثبت کرده اید. در فرم لیست املاک مشارکت هم تنها املاکی را مشاهده می کنید که به منظور مشارکت در ساخت ثبت نموده اید.
در همین قسمت لیست املاک بایگانی شده، املاکی را مشاهده می کنید که آنها را سررسید کرده اید ولی هنوز موقع سررسید آنها نرسیده و در اصلی بایگانی شده اند. لیست املاک سررسید شده، لیست املاکی است که از حالت بایگانی خارج شده اند و تاریخ سررسید آنها فرا رسیده است. لیست املاک بازیافتی هم لیست املاکی است که آنها را از سایر لیست های املاک پاک کرده اید.

 

برای توضیحات بیشتر و خرید نرم افزار املاک کلیک کنید
 
برچسب: خرید, فروش, نرم, افزار, مشاور املاک سرو