کاربرد فرم ثبت ملک

خلاصه
1397/04/28

کاربرد فرم ثبت ملک در نرم افزار مشاور املاک هنگامی که یک شخص مالک ملک به مشاور املاک شما مراجعه می کند و قصد دارد ملک خود را به منظور فروش، رهن و اجاره، پیش فروش و یا مشارکت به شما بسپارد، شما در اولین قدم باید اطلاعات این ملک را با استفاده از این فرم در نرم افزار مشاور املاک سرو ثبت نمایید تا در آینده بتوانید برای آن مشتری پیدا کنید.

کاربرد فرم ثبت ملک در نرم افزار مشاور املاک


هنگامی که یک شخص مالک ملک به مشاور املاک شما مراجعه می کند و قصد دارد ملک خود را به منظور فروش، رهن و اجاره، پیش فروش و یا مشارکت به شما بسپارد، شما در اولین قدم باید اطلاعات این ملک را با استفاده از این فرم در نرم افزار مشاور املاک سرو ثبت نمایید تا در آینده بتوانید برای آن مشتری پیدا کنید.
فرم ثبت ملک دقیقا همان دفاتر ثبت ملک قدیم است با این تفاوت که در دفاتر قدیم به غیر از هزار مشکل دیگر سرعت جستجو هم خیلی پایین بود ولی در کامپیوتر به سرعت می توان در لیست اطلاعات املاک که با استفاه از فرم ثبت اطلاعات ملک ثبت نموده اید جستجو نمایید.
با استفاده از فرم ثبت ملک(سپردن ملک) در نرم افزار مشاور املاک سرو می توانید ریز اطلاعات  املاک خود را وارد کنید. منظور از ریز اطلاعات املاک اطلاعاتی همچون نوع ملک (مثلا آپارتمان، ویلایی و غیره)، نوع کفپوش ( مثلا سرامیک و غیره)، متراژها( مثلا متراژ تجاری، اداری و غیره)، نشانی ملک، تعداد اتاق خواب، نمای ساختمان، نوع سند ملک و کلیه اطلاعات مرتبط به ملک را وارد نمایید. همچنین در این فرم می توانید تصاویر فایل ها، فیلم ملک، اطلاعات طبقات، امکانات ملک ( مثل کولر، پارکینگ، انباری و غیره) را می توانید وارد نمایید.

 

برای خرید نرم افزار مشاور املاک اینجا کلیک کنید
 
 

نرم افزار- مشاور املاک- سرو