معرفی مساجد در نرم افزار خیریه سرو

خلاصه
1397/04/24

معرفی مساجد برای اینکه در لیست جمع آوری تاج گل ها به راحتی اسامی و مشخصات مساجد را داشته باشید در ابتدای کار باید این اسامی را به سیستم معرفی نمایید تا در دفعات بعد نیازی به وارد نمودن این اسامی نباشد.

معرفی مساجد در نرم افزر خیریه سرو


برای اینکه در لیست جمع آوری تاج گل ها به راحتی اسامی و مشخصات مساجد را داشته باشید در ابتدای کار باید این اسامی را به سیستم معرفی نمایید تا در دفعات بعد نیازی به وارد نمودن این اسامی نباشد. با استفاده فرم معرفی مساجد می توانید اطلاعات مساجد را ثبت، ویرایش، حذف و یا چاپ نمایید.
نکات مهم در هنگام معرفی مساجد به نرم افزار خیریه
درهنگام استفاده از فرم معرفی مساجد باید به یکسری از نکات توجه کنید. این نکات عبارتند از:
نکته اول:
سیستم بطور خودکار برای هر مسجد یک کد تولید می کند. در صورت لزوم می توانید این کد را بصورت سفارشی و دلخواه وارد نمایید. نکته ای که نیاز است بدانید این است که کدهای مساجد نباید تکراری باشد.
نکته دوم:
به منظور جستجو در لیست مساجد روی دکمه «جستجو» کلیک نمایید.
نکته سوم:
جهت حذف یک یا چند مسجد ابتدا موارد را انتخاب نمایید و سپس روی دکمه «حذف» کلیک نمایید.
نکته چهارم:
جهت ویرایش اطلاعات یک مسجد، ابتدا روی نام آن کلیک نموده تا اطلاعات آن در فرم ثبت اطلاعات بارگزاری گردد، پس از اینکار اطلاعات را اصلاح نموده و روی دکمه ویرایش کلیک نمایید. لازم به ذکر است در صورتیکه از ویرایش نمودن منصرف شدید، روی دکمه جدید کلیک نمایید.
نکته پنجم:
پس از اینکه اطلاعات مساجد را در این قسمت وارد نمودید، اسامی مساجد بصورت خودکار در کادر اسامی مساجد در فرم ثبت تاج گل نمایش داده می شود.

 

برای خرید نرم افزار مدیریت خیریه سرو اینجا کلیک کنید
 
 
برچسب:
نرم-افزار-مدیریت-موسسه-موسسات-سازمان-خیریه-خیرین-برنامه-مسجد-مساجد-اطلاعات-مساجد-قبض-سفارش-فروش-اجاره-سیستم-سامانه-کمیته-امداد-جامع-کامل-حرفه ای-ویژه-تخصصی-خیریه ها