وب سایت مشاور املاک چیست؟

خلاصه
1397/04/22

وب سایت مشاور املاک چیست؟وب سایت مشاور املاک یک سامانه است که مشاورین املاک می توانند درآن املاک خود را در معرض دید عموم قرار دهند.

وب سایت مشاور املاک چیست


وب سایت مشاور املاک یک سامانه است که مشاورین املاک می توانند درآن املاک خود را  در معرض دید عموم قرار دهند.
مزایای داشتن یک وب سایت مشاور املاک
ایجاد یک بیلبورد تبلیغاتی شبانه روزی
یک وب سایت بر روی اینترنت همانند یک بیلبورد شبانه روزی بر روی اینترنت است. این بیلبورد بصورت شبانه روزی می تواند برای یک مشاوره املاک خدمات دهی کند.
نمایش خدمات بصورت شبانه روزی به مشتریان
مشاوران املاک می توانند در وب سایت مشاور املاک خود فایل ها و موارد ملکی را برای عرضه قرار دهند.
بدست آوردن مشتریانی خارج از محدوده جغرافیایی
مشاوران املاک می توانند مشتریانی خارج از محدوده جغرافیایی که در آن سکونت دارند پیدا کنند. فرض کنید مشاور املاک شما یک ملک را در شمال کشور دارد و یک نفر در جنوب کشور ساکن است و قصد خرید یک ملک ویلایی در شمال کشور را دارد. اگر بصورت سنتی این کار را در نظر بگیریم آن فرد باید ابتدا به شمال بیاید و یک مشاور املاک را بصورت تصادفی انتخاب نماید و سوال کند. اما اگر در حال پیشرفته باشد شخص به وب سایت گوگل مراجعه کرده و کلمه «خرید ملک در شمال کشور» را جستجو می کند اولین صفحه ای که باز می کند هماند وب سایت شما است و در اولین مرحله با شما تماس می گیرد.
ارتباط بهتر با مشاورین املاک
با قرار دادن یک قسمت بنام ارسال پیام در وب سایت هزینه مشتریان را کم می کنید. وقتی که مشتری بتواند از طریق ارسال پیام در وب سایت با مشاور املاک شما مکاتبه داشته باشد در نتیجه نیازی به صرف هزینه زیاد به منظور برقراری تماس ندارد.
درج آخرین اخبار و اطلاعیه ها بر روی وب سایت
مشاوران املاک می توانند آخرین اخبار و اطلاعیه های مشاور املاک خود را بر روی سامانه املاک خود قرار دهند.
پیدا کردن سریع پل های ارتباطی
فرض کنید یک مشاور املاک در سال 1395 در یک محل یک مغازه را اجاره می کند و یکسری شماره تلفن ثابت به مشتریان می دهد و در سال 1396 نقل مکان کرده و به محلی دیگر می رود بنابراین نصف مشتریان شماره تلفن ثابت جدید مشاور املاک را نخواهند داشت. ولی با داشتن یک وب سایت و طراحی یک قسمت بنام تماس با ما، مشتریان می توانند با مراجعه به این قسمت آخرین اطلاعات تماس جدید مشاور املاک را بیابند.

برای خرید سایت مشاور املاک اینجا کلیک کنید
 
برچسب ها:
خرید یک وب سایت مشاور املاک
مشاور املاک-سایت-خرید-فروش-سامانه-آنلاین-فروشی-وب سایت-آژانس-مسکن-اینترنت-دانلود-نرم-افزار