افزایش فروش املاک

خلاصه
1397/04/16

افزایش فروش املاک در مشاورین املاک یک مشاور املاک موفق که به خرید و فروش املاک زراعی به کسب و کار می پردازد، اعتقاد دارد

افزایش فروش املاک در مشاورین املاک


چه چیزی باعث می شود ارزش یک ملک بالا برود؟
یک مشاور املاک موفق که به  خرید و فروش املاک زراعی به کسب و کار می پردازد، اعتقاد دارد اگر ما ذهن خود را طوری تربیت کنیم که بتوانیم از هیچ،  چیزی را به وجود آوریم به نتایج عالی دست خواهیم یافت.
این مشاور املاک می گوید بیشتر زمین های زراعی این ناحیه چندان آباد و جالب نیستند، علت موفقیت من این است که سعی نمی کنم به مشتریانم ملکی را بفروشم که جلو چشمانشان است.
یکی از ترفندهایی که این مشاور املاک برای فروش املاک استفاده می کند این است که در ذهن مشتریان مزرعه ای که باید در آینده می توانند داشته باشند را تداعی می کند. این بنگاه دار می گوید تنها گفتن اینکه این مزرعه اینقدر هکتار مساحت دارد این مقدار از آن جنگل است و اینقدر از شهر فاصله دارد. هیچ مشتری را علاقه مند به خرید زمین نمی کند، ولی هنگامی که یک طرح درست و حسابی را از آن ملک به او می دهی تقریبا برای خرید زمین مصمم می شود، اجازه دهید نشان بدهم که منظورم چیست.
این مشاور املاک برای اینکه به یکی از راه های بازاریابی و فروش املاکش را به ما نشان دهد کیفش را باز کرد  و یک پوشه درآورد و گفت این مزرعه جدیدا وارد لیست فروشم شده است. مشخصات آن مانند بیشتر مزرعه های همینجا است، این زمینه 57 کیلومتر از مرکز شهر فاصه دارد، خانه اش مخروبه است و در زمینش پنج سالی است که چیزی کاشته نشده است. حالا کاری که من انجام داده ایم را می بینی، هفته قبل دو روز تمام اینجا بودم و مدتی روی این زمین مطالعه کردم. چندباری پای پیاده به جاهای مختلفش رفتم . سر به زمین های هماسیه اش زدم. موقعیت زمین را از لحاظ ارتباط با بزرگراه های فعلی و در ذست احداث ببرسی کردم. از خود پرسیدم: این زمین به درد چه کاری می خورد؟ سه فکر به ذهنم رسید که طرح آنها را از اینجا ببینی، او طرحی نشانم داد که خیلی تمیز تایپ شده بود و جامع مانع بنظر می رسید. یکی از طرح ها مربوط به تبدیل زمین به یک مجموعه سرکاری سوارکاری بود. طرح به دلایل روشنی، سنجیده موجه به نظر می رسید، یکی از طرح ها این بود به دلیل اینکه شهر در حال گسترش است تمایل مردم به گذراندن اوقات فراغت است بنابراین مردم بیشتر پول صرف اوقات فراغت در بیرون از شهر می کنند بنابراین طرح احداث مجموعه سوارکاری در مجموع ، بی نقص و قانع کننده بود، طرحی که مشاور املاک داد به من تصویری از آینده سوارکاری که انبوهی از آدم ها در حال سوارکاری از لابه لای درختان بودند را به من داد. این مشاور املاک همچنین طرح دومش را یک مزرعه میوه و نقشه سومش را ایجاد یک مزرعه در کنار مرغداری به من داد. یکی از نکاتی دیگر که این مشاور املاک به من داد این بود که می گفت من به مشتریانم نشان نمی دهم که این ملک برای شما صرف می کند یا نمی کند بلکه نشان می دهم که چگونه این ملک برای آنها می تواند به یک منبع درآمدزا تبدیل شود.

 

برای خرید نرم افزار مشاور املاک کلیک کنید
 
 
 
برچسب ها:
بازاریابی-املاک-مشاور-بنگاه-افزایش-درآمد-ترفند-فروش-ملک-زمین-مزرعه-رهن-سود-بیشتر-روش-کسب-درآمد-خروج-رکود-طرح-مقاله-بنگاه داری-موفقیت-نرم-افزار-حسابداری-صندوق