جمع آوری تاج گل های خارج شده از موسسه

خلاصه
1397/04/13

در نرم افزار حسابداری خیریه سرو این امکان وجود دارد که موسسات خیریه تاج گل های خروجی از موسسه را ثبت نموده و درآمد حاصل از این راه را در سیستم حسابداری ثبت نمایند.

جمع آوری تاج گل های خارج شده از موسسه خیریه


یکی دیگر از درآمدهای موسسات خیریه، درآمد حاصل از اجاره دادن تاج گل ها می باشد. در برخی از خیریه ها این امکان به منظور کسب درآمد وجود دارد. در نرم افزار حسابداری خیریه سرو این امکان وجود دارد که موسسات خیریه تاج گل های خروجی از موسسه را ثبت نموده و درآمد حاصل از این راه را در سیستم حسابداری ثبت نمایند. همچنین برای ماموران جمع آوری تاج گل ها لیست های چاپی تهیه نمایند.


نکات مهم در هنگام جمع آوری تاج گل های خارج شده از موسسه


درهنگام استفاده از فرم جمع آوری تاج گل باید به یکسری از نکات توجه کنید، این نکات عبارتند از:
نکته اول:
به منظور جستجو در بین لیست تاج گل های خارج شده از موسسه خیریه روی دکمه «جستجو» کلیک نمایید تا فرم جستجو نمایش داده شود. با استفاده از کادر جستجو می توانید هر نوع دستوری را برای پیدا نمودن تاج گل ها وارد نمایید.
نکته دوم:
جهت انتخاب چند مورد، دکمه Ctrl را از روی صفحه کلید گرفته و روی موردهای موردنظر کلیک نمایید.
نکته سوم:
چنانچه نیاز دارید، تاج گل های مربوط به یک مرحوم یا مرحومه را جمع آوری نمایید، ابتدا با استفاده از کادر جستجو، تاج گل های موردنظر را پیدا نموده و با کلیک روی دکمه برگشت، درخواست برگشت را به سیستم اعلام نمایید.
نکته چهارم:
با کلیک بر روی هر تاج گل می توانید خلاصه اطلاعات آن سفارش را در پایین مشاهده نمایید.
نکته پنجم:
پس از اعلام برگشت تاج گل ها یا تفت ها، این موارد از لیست فعلی حذف شده و به لیست بایگانی تاج گل ها (لیست جزییات تاج گل ها) منتقل می شوند.
نکته ششم:
در صورتی که اشتباهی یک مورد را برگشت نمودید، برای انتقال دوباره به این فرم می توانید از فرم «لیست جزییات تاج گل ها» ابتدا مورد را پیدا نموده و سپس روی گزینه «خروج از موسسه» کلیک نمایید

 

برای خرید نرم افزار موسسات خیریه سرو اینجا کلیک کنید
 

برچسب ها:
نرم-افزار-مدیریت-موسسه-موسسات-سازمان-خیریه-خیرین-برنامه-تاج-گل-تفت-کرایه-قبض-سفارشفروش-اجاره-سیستم-سامانه-کمیته-امداد-جامع-کامل-حرفه ای-ویژه-تخصصی-خیریه ها-جمع-آوری-برگشت