لیست درآمدها در نرم افزار مدیریت خیریه

خلاصه
1397/04/11

پس از اینکه اپراتور سیستم با استفاده از نرم افزار خیریه سرو یک درآمد را ایجاد نمود، امکان دارد تمایل به حذف، ویرایش، جستجو یا چاپ آن درآمد را داشته باشد.

لیست درآمدها در نرم افزار مدیریت خیریه


پس از اینکه اپراتور سیستم با استفاده از نرم افزار خیریه سرو یک درآمد را ایجاد نمود، امکان دارد تمایل به حذف، ویرایش، جستجو یا چاپ آن درآمد را داشته باشد. بنابراین هنگامی که می خواهید یک درآمدی را که قبلا ایجاد نموده اید را ویرایش، حذف، جستجو نمایید یا از کلیه درآمدها گزارش آماری یا نموداری تهیه نمایید باید به لیست درآمدها مراجعه نمایید.
نکات در رابطه با فرم لیست درآمدها
نکته اول:
اگر می خواهید در لیست درآمدها جستجو نمایید، باید بر روی دکمه «جستجو» کلیک نمایید و براساس هر اطلاعاتی درآمد موردنظر خود را پیدا کنید.
نکته دوم:
جهت افزودن درآمد روی دکمه افزودن درآمد کلیک نمایید تا فرم ایجاد درآمد نمایش داده شود.
نکته سوم:
جهت مشاهده سند و خلاصه اطلاعات این درآمد همچون مبلغ درآمد، پرداخت کننده وغیره روی سطر آن درآمد کلیک نمایید.
نکته چهارم:
درآمدهایی که به فرم های دیگر همچون درآمد تاج گل، درآمد تخلیه صندوق صدقات وغیره مرتبط هستند بصورت قفل شده هستند و امکان ویرایش یا حذف از این قسمت را ندارند. برای ویرایش درآمدهای قفل شده باید به همان قسمت مراجعه نمود.
نکته پنجم:
تنها درآمدهایی امکان ویرایش یا حذف دارند که در همین قسمت اضافه شده باشند. در صورتی که یک درآمد را به قسمت ویرایش منتقل نمودید و دکمه ذخیره آن غیرفعال(به رنگ خاکستری) بود یعنی اینکه آن درآمد غیرفعال است و امکان ویرایش ندارد.
نکته ششم:
 جهت انصراف و بستن فرم روی دکمه بستن فرم کلیک نمایید تا فرم ثبت درآمد بسته شود. علاوه بر دکمه بستن می توانید کلید ctrl را از روی صفحه کلید نگه داشته و سپس دکمه F4 را فشار دهید. همچنین جهت بستن فرم می توانید بر روی دکمه ضربدر (close) کلیک نمایید.
نحوه مشاهده لیست درآمدها در نرم افزار خیریه
متاتگ توضیحات:
پس از اینکه اپراتور سیستم با استفاده از نرم افزار خیریه سرو یک درآمد را ایجاد نمود، امکان دارد تمایل به حذف، ویرایش، جستجو یا چاپ آن درآمد را داشته باشد. بنابراین هنگامی که می خواهید یک درآمدی را که قبلا ایجاد نموده اید.

برای خرید نرم افزار خیریه سرو


برچسب:
ثبت,درآمد,خیریه,موسسات,حسابداری,برنامه,نرم افزار,صندوق,برنامه,تخلیه,کامپیوتری,موسسات,موسسه,خیرین,برنامه,جدید,ویژه,جامع,کامل,دانلود,خرید,سفارش,انواع,حسابدار,لیست,مدیریت