ویژگی های یک وب سایت مشاور املاک خوب

خلاصه
1397/04/10

ویژگی های یک وب سایت مشاور املاک خوب مقدمه هنگامی که یک مشاور املاک قصد خرید یک وب سایت مشاور املاک (سامانه املاک) را دارد باید به یکسری از ویژگی ها توجه کند تا بتواند یک وب سایت مشاور املاک خوب را تهیه نماید.

ویژگی های یک وب سایت مشاور املاک خوبمقدمه
هنگامی که یک مشاور املاک قصد خرید یک وب سایت مشاور املاک (سامانه املاک) را دارد باید به یکسری از ویژگی ها توجه کند تا بتواند یک وب سایت مشاور املاک خوب را تهیه نماید. ما در زیر لیستی از برخی معیارها را توضیح می دهیم.


1-    وب سایت با هر دستگاهی انعطاف داشته باشد


وب سایت مشاور املاکی را که می خرید باید با هر دستگاهی سازگار باز شود، بعبارتی اگر بر روی یک دستگاه تلفن همراه، یک تبلت یا یک وسیله دیگر باز شد باید بصورت خودکار هم اندازه آن دستگاه شود. به این عمل در اصطلاح کامپیوتر وب سایت رسپانسیو می گویند.


2-    سازگار با هر مروگری


وب سایت مشاور املاک باید به گونه ای باشد که بر روی هر مرورگری ( مثلا اینترنت اکسپلورر، موزیلا، گوگل کروم، اپرا و.. ) بدون مشکل باز گردد. برای مثال اگر وب سایت را بر روی مرورگر موزیلا باز کردید، باید نتیجه ای را که مشاهده می کنید هیچ تفاوتی با اینترنت اکسپلورر نداشته باشد.


3-    سبک و سریع باشد


وب سایت مشاور املاکی را که می خواهید بخرید باید سبک و سریع باشد و کاربر زیاد معطل باز شدن آن نشود.


4-    برای موتورهای جستجوگر بهینه شده باشد.


از آن جهت که مشاورین املاک نیاز دارند برای املاک خود مشتری پیدا کنند، وب سایت مشاور املاکی را که می خرند باید برای موتورهای جستجوگر بهینه شده باشد. به عبارتی اگر یک شخص کلمه «خرید آپارتمان دو خوابه در تهران» را در گوگل جستجو کند باید لینک فایل(مورد ملکی) شما نمایش داده شود. این به شما کمک می کند مشتری های مشاور املاک شما زیاد شود. به این اصلاح در علم کامپیوتر می گویند وب سایت با سئوی قوی.


5-    قابل توسعه در آینده باشد.


وب سایت مشاور املاکی که می خرید باید این قابلیت را داشته باشد که در آینده  سازندگان آن نسخه های دیگری را بر روی آن قرار دهند و یا بعبارتی آن را به روز رسانی کنند و شما بتوانید آخرین به روز رسانی ها را دریافت نمایید.


6-    پویا باشد.


سایت مشاور املاکی را که تهیه می کنید باید به گونه ای باشد که شما به راحتی بتوانید متون تماس با ما، متون درباره ما، عنوان وب سایت، کلمات کلیدی و... را تغییر دهید.


7-    وب سایت متعلق به شما باشد


سعی کنید وب سایت مشاور املاکی را بخرید که بطور کامل صاحب آن باشید. بعبارتی یک پنل در یک وب سایت دیگر(وب سایتی که مال شما نیست) را خریداری ننمایید. اگر یک پنل خریداری نمایید باعث می شود کل سود کارکرد شما برای وب سایت اصلی باشد.


8-    وب سایتی را بخرید که به راحتی بتوانید آن را مدیریت نمایید


سعی کنید وب سایتی را بخرید که به راحتی بتوانید آن را به روزرسانی کنید و زمان زیادی را برای پر کردن آن صرف نکنید.


9-    وب سایت تخصصی مشاور املاک باشد


سعی کنید اگر می خواهید یک وب سایت را جهت شغل مشاور املاک می خرید وب سایتی را تهیه کنید که کلا برای مشاور املاک تهیه شده باشد. بعبارتی تخصصی کار شما باشد. امروزه وب سایت هایی وجود دارد که برای عموم هستند و برای کار خاصی تهیه نشده اند.


10-    بتوانید برخی از ایده ها را به آن اضافه کنید


سعی کنید مشاور املاکی  که قصد خریدش را دارید به گونه ای باشد که بتوانید در آینده چنانچه گزینه ای را نیاز داشتید برای شما اضافه کنند.
پیشنهاد:
از طریق لینک زیر می توانید یک وب سایت مشاور املاک را برای خود تهیه نمایید.برای خرید وب سایت مشاور املاک سرو اینجا کلیک کنید
 

کلمات کلیدی:
وب سایت-مشاور-املاک-خرید-نرم-افزار-با-ویژگی-سایت-سامانه-آژانس-مسکن-دانلود-خرید-فروش-معیارهای-فروشی-بازاریابی-تولید-سفارش-