ساخت ربات تلگرامی برای مشاور املاک

خلاصه
1397/03/24

ساخت ربات تلگرامی برای مشاور املاک سرو من می خواهم یک ربات تلگرامی برای مشاور املاک بسازم و آن را به نرم افزار مشاور املاک سرو متصل کنم چگونه باید اینکار را انجام دهم؟ پاسخ پشتیبانی نرم افزار مشاور املاک

ساخت ربات تلگرامی برای مشاور املاک


سوال کاربر نرم افزار مشاور املاک:


من می خواهم یک ربات تلگرامی برای مشاور املاک بسازم و آن را به نرم افزار مشاور املاک سرو متصل کنم چگونه باید اینکار را انجام دهم؟
پاسخ پشتیبانی نرم افزار مشاور املاک
برای اینکار ابتدا باید با استفاده از تلگرام همانند آموزش زیر یک ربات را بسازید تا بتوانید آن را به نرم افزار مشاور املاک سرو متصل کنید به گونه ای که ربات شما بصورت خودکار بتواند به مشتریان شما پاسخ دهد.
گام اول: اضافه کردن پدر ربات ها (@botfather)
بات فادر یا همان پدر ربات ها (botfather) را اضافه (اد) کنید یا روی لینک زیر کلیک نمایید.
https://telegram.me/botfather
پس از اینکار اطلاعات زیر برای شما ارسال می شود و لیستی از خدمات را که پدر ربات ها می تواند برای شما انجام دهد به شما اعلام می کند.
 
حالا شما روی گزینه بالا  /newbot که دور آن دایره قرمز کشیده ایم کلیک کنید.
گام دوم: انتخاب نام برای ربات تلگرامی مشاور املاک
پس از انجام کار بالا، بات فادر(پدر ربات) به شما یک پاسخی همانند تصویر زیر می دهد.
 
که از شما می خواهد یک نام را برای ربات تلگرامی خود انتخاب کنید.  برای مثال ما amlaksarv  را وارد می کنیم.

گام سوم: انتخاب نام کاربری برای ربات تلگرامی
پس از انجام کار بالا بالا پدر ربات ها همانند تصویر زیر (باد فادر) به شما پاسخ می دهد که خوب، حالا یک نام کاربری برای ربات خود انتخاب کنید.
 
نکته مهم: نامی که انتخاب می کنید حتما آخر آن باید کلمه bot باشد. برای مثال ما در اینجا amlaksarvbot  را وارد می کنیم و سپس اینتر می کنیم اگر این نام موجود نباشد یک پیامی همانند تصویر زیر نمایش داده می شود.

 
دو قسمت بالا را که دور آن خط کشیده ایم با دقت یادداشت نمایید و در جایی امن ذخیره کنید و طبق آموزش های بعدی آن را به نرم افزار مشاور املاک سرو متصل نمایید.

نکته) دقت داشته باشید که کد api (کد دومی که دور آن خط کشیده ایم به هیچ وجه نباید دست کسی بیفتتد).

خرید نرم افزار مشاور املاک سرو
 

برچسب:
نرم افزار+مشاور+املاک+ربات+بات+تلگرامی+سرو+برنامه+رباتی+ساخت+آموزش+خرید+فروش+یادگیری+املاک+مدرن+به روز+برنامه+کامپیوتر+بات ساختن