ساخت کانال تلگرام برای مشاور املاک

خلاصه
1397/03/24

سوال کاربر نرم افزار مشاور املاک من می خواهم یک ربات تلگرامی برای مشاور املاک بسازم و آن را به نرم افزار مشاور املاک سرو متصل کنم چگونه باید اینکار را انجام دهم؟

ساخت کانال تلگرام برای مشاور املاک


سوال کاربر نرم افزار مشاور املاک:
من می خواهم یک کانال تلگرامی برای مشاور املاک  بسازم و آن را به نرم افزار مشاور املاک سرو متصل کنم چگونه باید اینکار را انجام دهم؟
پاسخ پشتیبانی نرم افزار مشاور املاک سرو

گام اول: باز کردن نرم افزار تلگرام

ابتدا نرم افزار تلگرام را در تلفن همراه یا در کامپیوتر باز نمایید.
گام دوم: کلیک روی دکمه ایجاد گروه یا کانال
پس از اینکار در نرم افزار تلگرام روی دکمه ای که همانند تصویر زیر است کلیک نمایید. (منظور دکمه ای است که آن را با خط قرمز مشخص نموده ایم)

گام سوم: انتخاب گزینه کانال جدید
حالا همانند تصویر زیر گزینه «new channel» را انتخاب نمایید و سپس از پایین روی دکمه «Next»  کلیک نمایید.
 

 گام چهارم: تعیین تنظیمات کانال
پس از انجام اقدامات مرحله قبل فرمی همانند تصویر زیر نمایش داه می شود، در قسمت channel name نام کانال را وارد کنید (برای مثال amlaksarv)، در قسمت decription که اختیاری است یک توضیح بنویسید(برای مثال مشاور املاک سرو، مشاور املاکی نوین و مدرن شماره تلفن ها ...) و برای تعیین یک عکس برای کانالتان می توانید روی دکمه با نماد دوربین کلیک کنید و یک عکس از داخل گوشی یا کامپیوتر خود انتخاب کنید( می توانید عکس لوگوی مشاور املاک خود را بگذارید). حالا جهت ایجاد کانال تلگرامی روی دکمه «create»  کلیک نمایید.

گام پنجم: تعیین نوع کانال و آدرس کانال
پس انجام کارهای گام چهارم باید نوع کانال را انتخاب نمایید.
توضیح Public channel در تلگرام (کانال عمومی)
 در این کانال های عمومی یا پابلیک تعداد اعضای کانال برای همه افراد عضو و غیر عضو قابل مشاهده است و همچنین کاربران بدون عضویت هم می توانند با کلیک روی لینک کانال در کانال جستجو کنند.
توضیح private channel ( کانال خصوصی):
در حالت خصوصی یا همان پرایویت فقط مدیران کانال می توانند تعداد افراد عضو را مشاهده کنند ولی اعضا قادر به دیدن تعداد اعضای نمی باشند؛ همچنین در کانال های خصوصی کاربران برای مشاهده مطالب حتما باید عضو شوند یعنی با کلیک روی لینک کانال شما به آنها پیام داده می شود که می خواهند عضو کانال شوند اگر تایید کنند اول عضو می شوند و بعد می توانند مطالب را مشاهده کنند.
 
در قسمت بالا در پایین جایی که نوشته link آدرس کانال خود را وارد کنید ( یک نام دلخواه وارد کنید برای مثال می توانید نام املاک خود را وارد کنید.)
نکته) باید این نام را قبلا کسی نگرفته باشد.(اگر امکان ثبت نام دلخواه وجود داشت همانند تصویر بالا با رنگ نوشته می شود This link is available)
در نهایت جهت ذخیره تنظیمات وب سایت روی دکمه save کلیک نمایید.

جهت اتصال نرم افزار مشاور املاک سرو به کانال از پشتیبانی کمک بخواهید.

 

برای خرید نرم افزار مشاور املاک سرو اینجا کلیک کنید