اتصال پنل پیامک رایگان sms به نرم افزار خیریه سرو

خلاصه
1397/03/14

اتصال پنل پیامک رایگان sms به نرم افزار خیریه سرو در آموزش زیر یاد خواهید گرفت که چگونه پنل پیامک رایگان (هدیه) (پنل sms) به همراه یک خط رایگان داشته باشید

اتصال پنل پیامک رایگان sms به نرم افزار خیریه سرو


در آموزش زیر یاد خواهید گرفت که چگونه پنل پیامک رایگان (هدیه) (پنل sms) به همراه یک خط رایگان داشته باشید و آن را به نرم افزار مدیریت موسسات خیریه سرو متصل کنید. یکی از خوبی هایی که این خطوط پیامک دارند این است که علاوه بر متصل نمودن به نرم افزار خیریه می توانید به یک منطقه خاص حتی براساس دکل های مخابراتی اس ام اس تبلیغاتی ارسال نمایید. برای اینکه این پنل به درستی به نرم افزار شما وصل شود مراحل را با دقت و به درستی دنبال کنید.


آموزش گام به گام اتصال خط sms رایگان به نرم افزار خیریه سرو


گام اول: کلیک روی لینک ایجاد پنل پیامک رایگان
ابتدا روی لینک «ایجاد پنل پیامک رایگان» کلیک نمایید تا صفحه ای همانند تصویر زیر برای شما نمایش داده شود. در این صفحه از بالا روی گزینه «ثبت نام رایگان سامانه پیامک» کلیک نمایید.

پس از اینکار فرمی همانند تصویر زیر نمایش داده می شود.
گام دوم: تکمیل فرم دریافت خط sms رایگان
در فرم زیر اطلاعات خود را وارد نموده و روی دکمه «فعالسازی» کلیک نمایید.

نکته: سامانه انتخاب شده را «عادی» انتخاب نمایید و در قسمت کوپن چیزی ننویسید و سپس روی دکمه «فعال سازی حساب» کلیک نمایید تا فرمی همانند تصویر زیر نمایش یابد.

در فرم بالا روی دکمه «تکمیل ثبت نام» کلیک نمایید.
گام سوم: ورود به سامانه پیامک رایگان
جهت ورود به سامانه پیامک رایگان روی لینک «ورود په پنل پیامک» رایگان کلیک نمایید تا فرمی همانند تصویر زیر نمایش داده شود.

در قسمت نام کاربری تلفن همراه خود را که هنگام ثبت نام وارد نموده اید را وارد کنید و در قسمت رمز عبور هم رمزی که خودتان انتخاب نموده اید را وارد کنید.
گام چهارم:  تایید پنل پیامک رایگان

 
در این قسمت یک  کدفعالسازی برلی شما فرستاده می شود که باید آن را در قسمت «کد دریافت شده در پیامک» وارد کنید، در قسمت «عدد تصویر بالا» هم باید عددی که با رنگ سبز به شما نمایش داده شده را وارد کنید و در نهایت روی دکمه «تایید شماره تلفن همراه» کلیک نمایید پس از اینکار پنل شما فعال می شود.
در این روش یک پنل پیامک و یک خط رایگان پیامک به شما داده می شود که به راحتی می توانید به هر تعداد که نیازی دارید پیامک ارسال نمایید.
گام پنجم: اتصال پنل پیامک به نرم افزار خیریه سرو
نرم افزار مدیریت موسسات خیریه سرو را باز نموده و از منوی «تنظیمات» گزینه «مدیریت نرم افزار» را کلیک نمایید در این فرم روی تب «پیامک» کلیک نمایید و اطلاعات را همانند تصویر زیر تکمیل نمایید.

 
 اطلاعات پیامک خود را در کادر بالا وارد نمایید. نکته کد تایید را باید از شرکت مهندسی آبان رایان البرز دریافت کنید تا پیامک شما به درستی کار کند حالا روی دکمه ذخیره کلیک کنید و روی دکمه ارسال آزمایشی کلیک نمایید.
گام ششم: آپلود مدارک برای مخابرات
در پنل سمت راست روی گزینه «سرویس های برنامه نویسان» کلیک نموده و سپس گزینه «ارسال از طریق url»  را کلیک نمایید.

در این فرم از بالا روی گزینه ارسال «ارسال مدارک» کلیک نمایید.
گام هفتم: درخواست فعالسازی ارسال از طریق یو آر ال
حالا تیک گزینه «فعالسازی ارسال از طریق url» را بزنید  و روی دکمه «فعالسازی» کلیک نمایید.
در صورتی که نمی توانید اینکار را انجام دهید به پشتیبانی شرکت اعلام کنید تا اینکار را برای شما انجام دهد.

 

برای خرید نرم افزار مدیریت موسسات خیریه اینجا کلیک کنید
 
 
موضوعات این مطلب:
پنل اس ام اس رایگان، خط رایگان sms، وب سرویس ارسال پیامک رایگان، پیامک تبلیغاتی رایگان، ارسال با خط sms رایگان، اس ام اس مجانی، خط تبلیغاتی رایگان sms، خط تبلیغاتی رایگان sms، خط خدماتی ارسال اس ام اس رایگان، ارسال sms بدون هزینه، خط پیام کوتاه رایگان، پنل پیامکی رایگان، ارسال بدون پول sms، خط چند رقمی پیامک رایگان، ارسال sms بدون هزینه، ارسال انبوه sms رایگان، ارسال اسمس رایگان، ارسال مسیج رایگان، خط چندرقمی sms، اتصال خط sms به نرم افزار خیریه،  نرم افزار مدیریت موسسات خیریه