خريد نرم افزار فتوشاپ cs6 با قابليت تايپ فارسي

خلاصه
1397/03/02

يکي از کامل ترين، جامع ترين، حرفه اي ترين و پرطرفدارترين نرم افزارهاي گرافيکي دنيا که بصورت بين المللي از آن استفاده مي شود نرم افزار فتوشاپ است. نرم افزار ادوب فتوشاپ که به انگليسي adobe photoshop نوشته مي شود يک ابزار حرفه اي ويرايش تصاوير است که تقريبا با هر نوع فرمت کار مي کند

نرم افزار فتوشاپ cs6 با قابليت تايپ فارسي

در مورد اين نسخه از نرم افزار فتوشاپ سي اس 6

اين نسخه از نرم افزار فتوشاپ امکان تايپ فارسي را بدون استفاده از هيچگونه ابزاري در اختيار کاربر قرار مي دهد، همچنين اين برنامه  بصورت  يک dvd در اختيار شما قرار خواهد گرفت.

نرم افزار فتوشاپ چيست؟

يکي از کامل ترين، جامع ترين، حرفه اي ترين و پرطرفدارترين نرم افزارهاي گرافيکي دنيا که بصورت بين المللي از آن استفاده مي شود نرم افزار فتوشاپ است. نرم افزار ادوب فتوشاپ که به انگليسي adobe photoshop نوشته مي شود يک ابزار حرفه اي ويرايش تصاوير است که  تقريبا با هر نوع فرمت کار مي کند. نرم افزار فتوشاپ يک دستيار عالي براي عکاسان است. نرم افزار فتوشاپ نرم افزاري قدرتمند است و اين قابليت را در اختيار شما قرار مي دهد تا بتوانيد تصاويرتان را بصورت بيت به بيت ويرايش کنيد و بتوانيد تصاويري شگفت انگيز را طراحي و خلق کنيد.

کاربرد نرم افزار فتوشاپ

با استفاده از نرم افزار فتوشاپ کارهاي عجيب و شگفت آوري را مي توانيد بر روي تصاوير انجام دهيد براي مثال مي توانيد دندان هايتان را سفيد کنيد، يک چهره را گريم يا آرايش کنيد، رنگ اجسام، چشم ها و غيره را تغيير دهيد، يک شخص را در يک منظر زيبا قرار دهيد، جلوه هاي هنري زيبايي را بر روي تصاوير اعمال کنيد، بر روي تصاوير با حالت آتش بنويسيد، بر روي اقيانوس يک متن را تايپ کنيد، و هرکاري که فکرش را بکنيد و بخواهيد بر روي تصاوير انجام دهيد قابل انجام است.

درباره نرم افزار فتوشاپ نسخه cs6 با قابليت تايپ فارسي

نرم افزار ادوب فتوشاپ نسخه cs6 (adobe photoshop cs6)  يکي نسخه ديگر از فتوشاپ است و جايگزيني براي نسخه پيشين يعني cs5 مي باشد. نسخه cs6 فتوشاپ شامل بيش از شصت و پنج امکان و قابليت تازه، واسط کاربري تازه و بهبودهايي در استفاده از سخت افزار کامپيوتر به منظور ويرايش و اصلاح سريعتر تصاوير در محيط کار نرم افزار مي باشد. واسط کاربري نرم افزار فتوشاپ نسخه cs6 هم براي کاربرد بهتر، تغييرات زيادي پيدا کرده است. پشت زمينه و محيط کار نرم افزار فتوشاپ نسخه cs6  بصورت پيشفرض مشکي و تيره شده است و آيکون ها و منوهاي دست و پا گير اندکي جمع و جورتر شده و از محيط کار فتوشاپ کنار رفته اند و محيط کاري نرم افزار را خيلي کاربر پسند تر کرده اند. به نظر خود پرسنل شرکت ادوبي علت مشکي شدن پس زمينه فتوشاپ نسخه cs6 اين بوده که خستگي چشم کمتر و تمرکز و حواس کاربر بر روي طرح و کشيدن براش بيشتر مي گردد. البته ناگفته نماند که در بخش تنظيمات، قسمت تغيير رنگ محيط نيز وجود دارد و کاربر هر زمان که بخواهد مي تواند رنگ زمينه را تغيير دهد حتي اگرمراحل نصب هم انجام داده باشد.
در نسخه ي نرم افزار فتوشاپ نسخه cs6 و در پنل لايه ها قسمتي تحت عنوان نوع لايه  يا kind وجود دارد. اين قابليت  لايه ها را بر اساس نوع، نام، اثر، رنگ، نوع، حالت آن ها مرتب سازي مي نمايد. اين حالت براي زماني که شما يک پروژه ي بزرگ و تجاري با لايه هاي گوناگون داريد بسيار مناسب مي باشد. همچنين شما مي توانيد لايه ها را بر اساس پارامتر هاي خود مرتب نماييد.
ابزار ريميکس در نرم افزار فتوشاپ نسخه سي اس 6 همانند پيچ و مهره کار مي کند و مي توان با بکارگيري و استفاده از آن هر شي را از بخشي از تصوير کپي نموده و با حفظ پس زمينه و تکرار درست الگوهاي مربوطه، آن را در مکاني ديگر از تصوير قرار داد. علاوه بر اين امکانات و ابزارهاي سه بعدي به طرز شگفت آوري تغيير کرده اند.
در  نرم افزار فتوشاپ نسخه cs6  يک منوي جديد با نام Type اضافه شده است که با استفاده از آن مي توانيد ابزارهاي مربوط به قابليت ها و امکانات  سه بعدي را مشاهده نماييد. که يکي از گزينه هاي مهم آن گزينه Extrude to 3d که به سه بعدي کردن اجزا خواهد پرداخت. در نسخه ششم نرم افزار adobe photoshop، ويرايش ويديويي که ممکن است شما در فتوشاپ سي اس 5 اصلاً آن را مشاهده نکرده باشيد، تبديل به يکي از بخش هاي اصلي برنامه شده و امکانات ويژه اي را دارا مي باشد.
ابزارهاي برش جديد، قابليت جستجوي لايه ها، بازيابي اتوماتيک و غيره به  نرم افزار فتوشاپ cs6 اضافه شده اند و از قابليت هاي پرکاربرد افزوده شده نيز مي توان به مواردي که ذکر خواهد شد اشاره نمود. طرفداران خطوط نقطه ‌دار در نرم افزار  Illustartor مي‌توانند از اين پس در نرم افزار سي اس 6 هم از قابليت هاي وکتوري استفاده نمايند. در نسخه جديد نرم افزار فتوشاپ يعني نرم افزار سي اس 6 واحد پردازش گرافيک  که در اصلاح کامپيوتر به آن جي پي يو (gpu) مي گويند، موجب افزايش محسوسي در سرعت ويرايش با فيلتر  Liguify شده است. اين فيلتر يکي از متداول ترين فيلترهايي مي باشد که در برنامه فتوشاپ مورد استفاده قرار مي گيرد و براي کاربر اين امکان را مهيا مي کند تا پيکسل هاي عکس را خميده کند بدون اينکه از کيفيت آن کاسته شود. يکي ديگر از ويژگي‌ها و قابليت هاي مهم و کاربردي نسخه فوتوشاپ سي اس 6، ذخيره پشت زمينه که Save background نام دارد و به کاربر اجازه ويرايش ديگر فايل‌ها را هنگام ذخيره نمودن يک فايل بزرگ بدون تداخل مي‌ دهد. بزرگترين اندازه فونت در برنامه فتوشاپ سي اس 6 براي بعضي از ابزار‌ها افزايش يافته و منو‌هاي برنامه به طور کلي نرم تر و دسترسي به آنها ساده تر مي باشد.
يکي از مهم‌ترين تغييرات و به روزرساني هاي به وجود آمده در نسخه cs6 فتوشاپ مربوط به واسط کاربري اين برنامه است که کاملا متفاوت شده و بسيار بهتر از قبل شده است. تم (پوسته) رنگ آن به صورت پيش فرض مانند Adobe Lightroom خاکستري تيره است ولي اين امکان وجود دارد که به دلخواه يک رنگ را براي پشت زمينه فتوشاپ انتخاب کنيد. طراحي آيکون‌هاي آن نيز کاملا تغيير يافته و مدرن‌تر و شيک تر شده است. عملکرد و کارايي کلي آن به طور چشمگيري بهبود يافته و تغييرات و جلوه هاي اعمال شده خيلي سريع و بدون تاخير ظاهر مي گردند، پردازش تصوير آن خلي بهتر شده و دريايي از ويژگي‌هاي جديد و بهبود يافته در آن وجود دارد.

برخي از ويژگي‌هاي جديد اضافه شده به نرم افزار فتوشاپ نسخه cs6 عبارتند از:

ابزار برش  يا crop جديد که در نسخه فتوشاپ cs6 اضافه شده  است

ابزار برش کاملا دگرگون و هوشمندتر شده است. اولا وقتي ابزار برش را انتخاب مي نماييد تمام تصوير نيز همزمان با آن انتخاب مي‌شود. الگوها و پوشش‌هاي از پيش تنظيم شده مختلف موجود در نرم افزار اين امکان را مي‌دهند تا بتوان برش بخش دلخواه از تصوير را ساده‌تر و دقيق‌تر انجام داد. از همه بهتر اين که اين ابزار non-destructive يا غير‌مخرب است. يعني اگر در ميانه کار نظرتان عوض شد نياز نيست همه کار را از ابتدا دنبال نماييد.

حرکت و وصله هوشمند نسبت به محتوا

اين ويژگي مبتني بر تکنولوژي هوشمندي است که در نرم افزار فتوشاپ نسخه سي اس 4 به بعد ارائه شد. اين تکنولوژي به شما اين امکان را مي‌دهد تا از الگوريتم‌هاي هوشمند نسبت به محتوا در حال Patching استفاده نماييد. قابليت حرکت هوشمند نسبت به محتوا اين امکان را فراهم مي نمايد تا يک شي از تصوير را انتخاب نموده و آن را داخل تصوير به سادگي حرکت دهيد. ضمن اينکه پيکسل‌هاي بخشي از عکس که شي را از آنجا حرکت داده‌ايد پر مي‌شود.

گالري بلور در نرم افزار فتوشاپ نسخه cs6

اين مجموعه جديد از فيلترهاي Blur امکان اضافه کردن افکت هاي Blur متنوعي از جمله Iris Blur که يک عمق سايه‌دار اثر ميدان را حتي در صورت عدم توانايي لنز دوربين براي توليد اين ويژگي ايجاد مي‌کند.

قابليت  اصلاح خودکار بهبود يافته در نرم افزار فتوشاپ

رسم منحني‌ها، سطوح و کنترل روشنايي و کنتراست به طور قابل توجهي بهبود يافته‌اند. بر‌خلاف نسخه‌هاي قبل از cs6  اين نسخه تنظيمات را به صورت پويا بر اساس تصويرتان ايجاد مي‌کند. اين کار از طريق مقايسه تصوير با هيستوگرام‌هاي صدها هزار تصوير کتابخانه ادوبي صورت مي‌گيرد.

Wide-Angle قابل انطباق

اين قابليت در نرم افزار فتوشاپ سي اس 6 اجازه مي‌دهد تا خيلي سريع و ساده اشيا و سطوح انحنا‌دار تصوير، مثل تصاوير ثبت شده با لنزهاي fish-eye و يا wide-angle و يا پانوراميک را صاف نماييد.
ويژگي انتخاب و ماسکينگ هوشمند نسبت به رنگ پوست
اين ويژگي عالي در نرم افزار فتوشاپ سي اس 6 با تشخيص رنگ پوست، کار را براي انتخاب و ماسک دقيق افراد درون تصوير ساده‌تر مي سازد.

ابزار‌هاي ويرايش ويديو

تغيير عمده ديگر که در نرم افزار فتوشاپ نسخه سي اس 6 داده شده است اين است که قابليت هاي مربوط به تغيير ويديو در نسخه استاندارد وجود دارند و محدود به نسخه Extended نمي‌شوند. علاوه براين مي‌توانيد از تمامي ابزارهاي ويرايش تصوير فتوشاپ  از جمله افکت‌هاي گالري جديد Blur در ويدئو نيز استفاده نماييد.

قابليت هاي مهمي که در نرم افزار فتوشاپ سي اس 6 افزوده، تغيير يا ويرايش شده اند

• اضافه شدن  بخشي با عنوان نوع لايه در پنل لايه ها
• تغيير رنگ پيشفرض واسط کاربري به تيره به منظور جلوگيري از خستگي چشم و تمرکز بشتر کاربر
• اضافه شدن  امکانات و ابزارهاي ويرايش ويديو و فايل هاي تصويري
• امکان سه بعدي کردن اجزا به راحتي
•  باز شدن و کاربرپسند تر شدن فضاي کار
• اضافه  شدن يک  فيلتر جديد با نام DeBlur
•  کار با خطوط نقطه دار و ابزارهاي پرکاربرد در استفاده  از وکتورها
•  بيشتر شدن اندازه  برخي از فونت ها به 5000 پيکسل
• نمايش نمونه اندازه هابراي ابزار‌هاي Eyedropper
•  قابليت اسلايدر تنظيم روشنايي و کنتراست در حال کار کردن در Texture
•  حالت جديد براي Eyedropper براي انتخاب لايه جاري
• خوانده عکس‌هاي استريو معمول مانند JPS و PNS
•  افزودن قابليت جديد پشتيباني از فرمت BIGTIFF
•  افزوده شدن  منو‌هايي که با آن ها مي‌توان تاثير لايه‌ها را پيدا نمود
•  افزودن شدن  تولتيپ (توضيحاتي که با نگه داشتن ماوس روي شيء نمايان مي شود) به لايه‌ها
•  قابليت تغيير رنگ برچسب لايه‌هاي چندگانه
•  ابزار جديد به منظور ويرايش و اصلاح عکس‌ها با فرمت RAW
•  و غيره