مدیریت کاربران در نرم افزار مشاور املاک سرو

خلاصه
1400/05/05

مدیریت کاربران در نرم افزار مشاور املاک سرو اگر در نرم افزار جامع مشاور املاک بخواهید کاربر اضافه یا کم کنید می توانید بصورت زیر عمل کنید

کاربرد این فرم:
در این فرم می توانید کاربران استفاده کننده از نرم افزار با حق دسترسی و مشاوران همکار را معرفی کنید.

کاربران استفاده کننده از نرم افزار چه کسانی هستند؟
کاربران استفاده کننده از نرم افزار افرادی هستند که می خواهند وارد نرم افزار شده و از نرم افزار استفاده کنند. برای این کاربران باید رمز عبور و سطح دسترسی تعیین کنید.

مشاوران همکار چه کسانی هستند؟
مشاوران همکار افرادی هستند که می خواهید از نام آنها در قسمت املاک سپرده شده و متقاضیان استفاده کنید.

نحوه معرفی یک کاربر جدید
برای معرفی یک کاربر جدید باید مشخصات و حق دسترسی شخص را وارد نموده و روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

نحوه ویرایش یک کاربر
برای ویرایش یک کاربر، در لیست کاربران روی نام آن کلیک کنید، وقتی مشخصات او در قسمت پایین نشان داده شد، قسمت هایی که لازم دارید را تغییر داده و سپس روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

نحوه حذف یک کاربر
برای حذف یک کاربر، در لیست کاربران روی نام آن کلیک کنید، وقتی مشخصات او در قسمت پایین نشان داده شد، از بالا روی دکمه حذف کلیک کنید.

نحوه تغییر رمز عبور:
برای تغییر رمز عبور یک کاربر، در لیست کاربران روی نام آن راست کلیک کنید سپس از منوی باز شده گزینه «تغییر رمز عبور» کلیک کنید. در فرم باز شده رمز جدید را وارد نموده و سپس تایید کنید.

منظور از دسترسی ها چیست؟
در قسمت سمت چپ یک کادر وجود دارد که برای هر کاربر باید مشخص کنید که چه منوهایی برای او باید فعال باشد، هر منویی که لازم بود فعال باشد باید تیک آن را بزنید.

معرفی برخی از عبارات مورد استفاده شده در این فرم:
ساخت قفل:
با کلیک روی این گزینه می توانید یک توکن، کول دیسک یا فلش را به یک قفل سخت افزاری تبدیل کنید. هنگامی که یک قفل ساختید هنگامی که فرم ورود به شما نشان داده شد، لازم به ورود نام کاربری و رمز عبور نمی باشد و تنها کافی است روی دکمه قفل سخت افزاری کلیک کنید.

مدیرکل:
مدیرکل شخصی است که تمامی دسترسی ها برای او فعال می شود. اگر این گزینه را بزنید تمامی دسترسی ها بصورت خودکار برای شما در نظرگرفته می شود.

اجازه حذف:
اگر تیک این گزینه را بزنید، کاربر در فرم های مشخص شده همانند لیست املاک فقط می تواند عمل حذف را انجام دهد.

اجازه ویرایش:
اگر تیک این گزینه را بزنید، کاربر در فرم های مشخص شده همانند لیست املاک فقط می تواند عمل ویرایش را انجام دهد.

هنگام ورود رمز بخواهد:
اگر برای کاربر این تیک را بزنید هنگام ورود یک کادر نشان داده می شود که از شما نام کاربری و رمز عبور می خواهد و کاربر با نام کاربری و رمز عبور مشخص شده می تواند وارد نرم افزار شود.
نکته: اگر این تیک را نزنید کاربر به عنوان مشاور اضافه می شود. هنگامی که می خواهید فقط از نام آن به عنوان اطلاعات آماری در قسمت سپردن املاک و متقاضی استفاده کنید این تیک را چک دار نکنید.

کارشناس رهن و اجاره، فروش و غیره
اگر این تیک ها را بزنید، بعدها در قسمت فرم ها به راحتی کار کاربران شما بصورت خودکار تشخیص داده می شود. برای مثال در فرم ارسال به تلگرام و غیره

دکمه انتخاب همه:
با کلیک روی این دکمه تمامی دسترسی ها چک دار می شود.

دکمه لغو انتخاب:
با کلیک روی این دکمه تمامی دسترسی از حالت چک دار خارج می شود.

نام کاربری:
نام کاربری یک نام است که می توانید به هر کاربر تخصیص دهید برای مثال ali

رمز عبور:
رمزی است که می توانید به هر کاربر تخصیص دهید.

نکته: اولین کاربری که می سازید بصورت خودکار به عنوان مدیر کل در نظرگرفته می شود و همه دسترسی ها را دارد.سایر مقالات آموزشی شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز :