ويندوز 7 سون یا هفت

خلاصه
1397/02/29

خريد ويندوز 7 سون اين محصول در قالب يک دي وي دي ارائه مي شود و حاوي ويندوز 7 (سون) مي باشد. پس از خريد اين نرم افزار در اسرع وقت براي شما از طريق پست ارسال مي گردد و شما مي توانيد پس از دريافت محصول وجه را به مامور پست تحويل دهيد.

  ويندوز 7 سون

در مورد اين محصول.

ويندوز 7 يا همان ويندوز سون چيست؟

ويندوز سون(ويندوز هفت) که به انگليسي windows 7 نوشته مي شود يک سيستم عامل قابل نصب روي کامپيوتر است که توسط شرکت نرم افزاري مايکروسافت توليد شده است.

تاريخچه ويندوز 7 (windows 7)

ويندوز 7 که ويندوز سون تلفظ مي شود و به انگليسي windows 7 نوشته مي شود در ابتدا با اسم رمز Blackcomb و Vienna در تاريخ 22 اکتبر سال 2009 ميلادي برابر با سال 1388 هجري شمسي توسط شرکت نرم افزاري مايکروسافت توليد و به بازار عرضه شد. ويندوز 7 هفتمين ويندوز شرکت مايکروسافت است که براي کامپيوترهاي شخصي، انواع وسايلي که از ويندوز پشتيباني مي کنند طراحي شده است. پس از تجربه تلخ ويندوز ويستا مايکروسافت تنها ويندوز 7 توانست کاربران ويندوز xp را به اين سيستم عامل کوچ دهد. ويندوز 7 در اصل جايگزين مناسبي براي ويندوز xp شد. از امکانات اين نسخه بسيار دوستداشتني که خيلي مورد توجه‌است مي‌توان به پشتيباني از قابليت چند لمسي، طراحي دوباره ويندوز شل، نوار وظيفه و يک سيستم شبکه خانگي به نام گروه خانگي نام برد، همچنين به نقل از مسئولان مايکروسافت، ويندوز ? نسخه ارتقا يافته و بهينه شده ويندوز ويستا مي‌باشد.

ويژگي هاي ويندوز 7

ويندو سون يا همان ويندوز هفت حاوي يکسري از قابليت هاي جديد، از جمله پيشرفت در لمس و تشخيص دستخط، پشتيباني از ديسک سخت مجازي، بهبود کارائي در پردازنده‌هاي چند هسته‌اي و بهبود هسته سيستم‌عامل مي‌باشد. همچنين افزوده شدن قابليت ويندوز پاورشل و طراحي دوباره ماشين‌حساب با پشتيباني از قابليت چندخطي و امکان تبديل واحدها مي‌باشد.
آيتم‌هاي اضافه شده به کنترل پنل ويندوز 7 شامل: ClearType، Display Color Calibration Wizard، Gadgets، Recovery، Troubleshooting،Workspaces Center، Location and Other Sensors، Credential Manager، Biometric Devices، System Icons و Display مي‌باشد. نام Windows Security Center به Windows Action Center تغيير يافته‌است. بطورکلي مي توان ويندوز 7 يک انتخاب مناسب براي کساني است که به دنبال جايگزني براي ويندوز xp هستند. ديگر امکانات اضافه شده

به ويندوز 7 عبارتند از:

لرزاندن پنجره ها

سنجش و ارزيابي رنگ صفحه نمايش يا همان مانيتور
قابليت رايت ايميج هاي يا همان فايل هاي با پسوند iso
امکان سنجاق کردن پنجره ها به نوار وظيفه يا taskbar
افزودن مرکز امنيتي
اجراي مستقيم فايل صوتي و mp3 و تصويري (ويديو) از يک کامپيوتر ديگر
عمليات به اشتراک گذاري ساده در شبکه‏‌هاي خانگي
يک راه جديد براي مشاهده فايل‌هاي صوتي و تصويري
ذره ‏بين جديد
ضبط کننده قدم به قدم مشکلات و ساخت راهنما در ويندوز 7
ويرايش و اصلاح محدوده اطلاع رساني
رابط کاربري بهتر در خصوص دستگاه‌‏هاي جانبي متصل به کامپيوتر
يک راه ساده و سريع براي تنظيم صفحات نمايش چندگانه
مرتب‏ سازي پنجره‌‏ها در صفحه به روشي جديد
جابجايي موقت کول ديسک ها هنگام کپي
نهان کردن پنجره ها بصورت يکباره
و بيش از صد امکان ديگر