خريد نرم افزار فتوشاپ cc نسخه 2017

خلاصه
1397/02/28

يکي از کامل ترين، جامع ترين و حرفه اي ترين نرم افزارهاي گرافيکي جهان که بصورت بين المللي و در سطح کل جهان از آن استفاده مي گردد نرم افزار محبوب و دوست داشتني فتوشاپ (photoshop) مي باشد. نرم افزار ادوب فتوشاپ که به انگليسي adobe photoshop نوشته مي شود بصورت کلي يک ابزار حرفه اي ويرايش تصاوير است که تقريبا با هر نوع فرمت کار مي کند

نرم افزار فتوشاپ cc نسخه 2017

در مورد اين نسخه از نرم افزار فتوشاپ سي سي نسخه 2017

نرم افزار فتوشاپ چيست؟

يکي از کامل ترين، جامع ترين و حرفه اي ترين نرم افزارهاي گرافيکي جهان که بصورت بين المللي و در سطح کل جهان از آن استفاده مي گردد نرم افزار محبوب و دوست داشتني فتوشاپ (photoshop) مي باشد. نرم افزار ادوب فتوشاپ که به انگليسي adobe photoshop نوشته مي شود بصورت کلي يک ابزار حرفه اي ويرايش تصاوير است که تقريبا با هر نوع فرمت کار مي کند. برنامه فتوشاپ يک دستيار عالي براي عکاسان و ويراستاران تصاوير است. برنامه فتوشاپ نرم افزاري قدرتمند است و اين قابليت را در اختيار کاربر قرار مي دهد تا با استفاده از آن بتوانيد تصاويرتان را بصورت بيت به بيت ويرايش کنيد و بتوانيد تصاويري شگفت انگيز را طراحي و خلق کنيد. امروزه در اکثر آتليه هاي عکاسي، سازندگان فيلم هاي سينمايي، بازي سازها، توليد کنندگان نرم افزار، توليد کنندگان انيميشن همه و همه براي ويرايش تصاوير از نرم افزار کاربردي فتوشاپ استفاده مي کنند.

کاربرد نرم افزار فتوشاپ

با استفاده از نرم افزار حرفه اي فتوشاپ کارهاي عجيب و شگفت آوري را مي توانيد بر روي تصاوير انجام دهيد براي مثال مي توانيد دندان هايتان را سفيد کنيد، يک چهره را گريم يا آرايش کنيد، رنگ اجسام، چشم ها و غيره را تغيير دهيد، يک شخص را در يک منظر زيبا قرار دهيد، جلوه هاي هنري زيبايي را بر روي تصاوير اعمال کنيد، بر روي تصاوير با حالت آتش بنويسيد، بر روي اقيانوس يک متن را تايپ کنيد، عضلات بدن را بزرگتر کنيد، يک قيافه ترسناک درست کنيد، يک پوستر تبليغاتي طراحي کنيد و هرکاري که فکرش را بکنيد و بخواهيد بر روي تصاوير انجام دهيد قابل انجام است.

تاريخچه نرم افزار فتوشاپ سي سي

نرم افزار فتوشاپ سي سي که به انگليسي photoshop cc نوشته مي شود در اصل نسخه 14.0 نرم افزار فتوشاپ مي باشد. کار توليد نرم افزار فتوشاپ سي سي در تاريخ 18 June سال 2013 ميلادي برابر با سال 1392 هجري شمسي آغاز شد. نرم افزار فتوشاپ cc در اصل به عنوان بخش عمده اي بعدي نسخه cs6 به شمار مي رود و در اصل شرکت ادوبي آن را به عنوان جايگزيني براي فتوشاپ cs6 توليد نمود. کلمه cc در اصل مخفف Creative Cloud به معناي خلاقيت ابري مي باشد. فتوشاپ سي سي داراي نسخه هاي متفاوتي است که نسخه فتوشاپ cc 2014 (photoshop cc2014) آن در تاريخ 18 ژوئن سال 2014 ميلادي برابر با سال 1393 هجري شمسي توليد شد. نسخه فتوشاپ سي سي 2015 (photoshop cc 2015) آن در تاريخ 15 ژوئن سال 2015 ميلادي برابر با سال 1394 هجري شمسي و فتوشاپ سي سي 2017 (photoshop cc2017) آن در سال 2017 ميلادي برابر با سال 1395 هجري شمسي توليد شد.

قابليت هاي نرم افزار فتوشاپ cc 2017

قابليت هاي جديدي که در نرم افزار فتوشاپ سي سي به روز رساني و اضافه شده اند عبارتند از:
قابليت توانايي شارپ هوشمند نرم افزار در نرم افزار فتوشاپ سي سي
امکان بزرگنمايي يا زوم بسيار بالا با کاهش اندک کيفيت تصاوير
عالي تر شدن کار بر روي فايل تصويري و سه بعدي
وجود camera row 8 با امکان پشتيباني از لايه ها
اضافه شدن ويرايشگر گرد مستطيل که با درخواست کاربران فتوشاپ به نرم افزار فتوشاپ سي سي اضافه شد
بهينه شدن پشتيباني هوشمند سوژه
بهتر شدن و بهينه تر شدن فرايند نقاشي سه بعدي
بهبود بهره وري و استفاده در فرآيند استفاده از محيط کار و ابزارهاي فتوشاپ سي سي
قابليت انجام عمليات مشروط
امکان تبديل عکس از دو بعدي به سه بعدي طي يک فرايند ساده
افزايش گزينه هايي براي چاپ عکس
خرجي با کيفيت بالاتري نسبت به نسخه هاي گذشته
تغييرات کلي در ابزار تصحيح رنگ
بهينه شدن اثر سه بعدي
افزودن سيستم جديد anti-aliasing
امکان وارد رنگ از وب
توانايي توليد فايل هاي تصويري ديدني
امکان استفاده از موتور گرافيکي mercury
پنل Mask جديد جهت بهينه شدن فرايند کار با ماسک ها
بهينه سازي فرايند ساخت تصاوير پانوراما
سازگاري با نسخه هاي سي و دو بيتي و شصت و چهار بيتي
و بيش از صد قابليت ديگر که در نرم افزار فتوشاپ سي سي 2017 اضافه شده است