ويندوز 10 يا windows 10

خلاصه
1397/02/28

ويندوز 10 يا windows 10 اين محصول در قالب يک دي وي دي dvd ارائه مي شود و حاوي ويندوز ده (windows 10) مي باشد. پس از خريد اين نرم افزار در اسرع وقت براي شما از طريق پست ارسال مي گردد و شما مي توانيد پس از دريافت محصول وجه را به مامور پست تحويل دهيد.

ويندوز 10 يا windows 10

در مورد اين محصول

ويندوز ده  يا ويندوز تن چيست؟

 ويندوز ده که به انگليسي windows 10 نوشته مي شود يک سيستم عامل قابل نصب روي کامپيوتر است که توسط شرکت نرم افزاري مايکروسافت توليد شده است.

تاريخچه ويندوزده  يا windows 10

شروع برنامه نويسي و توسعه ويندوز ده که به انگليسي windows 10 نوشته مي شود و تلفظ آن ويندوز ده يا ويندوز تِن مي باشد با نام رمز آستانه يا سرآغاز که به انگليسي Threshol نوشته مي شود شروع شد. ويندوز ده يکي از خانواده هاي ويندوز nt مي باشد. شرکت نرم افزاري مايکروسافت ويندوز ده را به عنوان جايگزيني براي ويندوز هشت و يک توليد ناميد. مايکروسافت ويندوز ده را در تاريخ 8 مهرماه سال يکهزار و سيصد و نود وسه معرفي نمود.  ويندوز ده در رايانه‌هاي شخصي، رايانه‌هاي همراه، تبلتها، تلفن‌هاي هوشمند و رايانه‌هاي شخصي يکپارچه به‌کار مي‌رود.

  ويژگي هاي مهم ويندوز ده

همگام سازي و يکسان سازي تمامي سيستم عامل‌هاي مبني بر ويندوز ده
افزودن مرورگر قدرتمند و جديد Microsoft Edge
پشتيباني از برنامه‌هاي Universal براي تمامي سيستم عامل‌هاي Windows 10
بازگشت و افزودن منوي جديد start به ويندوز
پشتيباني از directx12 و wddm 2.0
به روز رساني خودکار ويندوز بدون دخالت کاربر
افزودن تقويم شمسي براي کاربران ايراني

در مورد مرورگر ادج ويندوز ده:

مرورگر جديد مايکروسافت با نام Microsoft Edge حالا در ويندوز ده يا همان ويندوز تن منتشر شده ودر هر صورت پس از بيست سال توانست اينترنت اکسپلورر را بازنشسته کند، اين نسخه جديد مرورگر مايکروسافت بهبودهاي فراواني يافته است و رقيب سرسختي براي گوگل کروم و موزيلا به حساب مي‌آيد؛ پشتيباني تمام و کمال از اچ تي ام ال 5 و جديدترين تکنولوژي‌هاي تحت وب، قابليت تشخيص چهره هوشمند و پشتيباني از اثر انگشت از قابليت‌هاي جدي و پيشرفته اين مرورگر هستند که به ندرت در ساير مرورگرها ديده مي‌شود.
طي پيشنهادات و تقاضاهاي  مکرر کاربران از شرکت مايکروسافت، اين شرکت مجدداً منوي استارت مشهور را به ويندوز ده برگرداند؛ منوي استارت (شروع)  جديد با همان سبک و سياق  ويندوز هفت  و الهام گيري از منو ويندوز هشت و يک  حالا تبديل به يک ابزار کنترل قدرتمند  در ويندوز ده شده است به طوري که کاربر به واسطه همين منوي استارت مي‌تواند کنترل کاملي بر روي کل سيستم خود داشته باشد و هرگونه تنظيماتي را در آن اعمال کند.