خريد مجموعه نرم افزارهاي تبديل فايل هاي صوتي

خلاصه
1397/02/27

با استفاده اين مجموعه نرم افزار به راحتي مي توانيد هر نوع پسوند فايل صوتي (Audio) را به ديگر پسوندها تبديل کنيد. براي مثال گاهي براي شما پيش مي آيد که يک فايل صوتي

خريد مجموعه نرم افزارهاي تبديل فايل هاي صوتي

در مورد اين محصول


مجموعه نرم افزار تبديلگر (کانورتر) فايل هاي صوتي چيست؟


با استفاده اين مجموعه نرم افزار به راحتي مي توانيد هر نوع پسوند فايل صوتي (Audio) را به ديگر پسوندها تبديل کنيد. براي مثال گاهي براي شما پيش مي آيد که يک فايل صوتي را با استفاده از يک گوشي، ضبط صوت و يا هر وسيله ديگر ضبط نموده ايد و مي خواهيد آن را بر روي دستگاه ويدئو سي دي يا تلويزيون، واکمن، تلفن همراه و غيره خود پخش کنيد ولي وقتي اينکار را انجام مي دهيد دستگاه پيغام مي دهد که از اين فرمت پشتيباني نمي کند براي اينکار شما بايد فايل صوتي که گرفته ايد را به فرمت سازگار با دستگاه تبديل کنيد؛ يا شايد گاهي مي خواهيد يک فايل صوتي را بر روي گوشي منتقل کنيد ولي وقتي صدا را به گوشي منتقل مي کنيد مشاهده مي کنيد که تلفن همراه شما از اين فرمت پشتيباني نمي کند و براي پخش آهنگ يا موسيقي روي گوشي بايد فرمت فايل صوتي را به فرمت سازگار تبديل کنيد. اين مجموعه نرم افزار امکاني را براي شما فراهم مي کند تا يک فرمت فايل صوتي را بتوانيد به هر فرمتي تبديل کنيد. علاوه بر اين گاهي مي خواهيد يک فايل صوتي همانند آهنگ، موسيقي و غيره با اندازه بزرگ را به اندازه کوچکتر تبديل کنيد براي اينکار با استفاده از اين مجموعه نرم افزار تبديلگر فايل هاي صوتي مي توانيد اندازه آهنگ ها را کم کنيد.


  ويژگي هاي مهم مجموعه نرم افزار تبديل فايل هاي صوتي به هم


• امکان تبديل يک فايل صوتي (Audio) به هر فرمت ديگر
• قابليت کاهش حجم آهنگ ها و فايل هاي صوتي
• امکان تبديل فايل هاي صوتي و قابل پخش کردن در تلويزيون ها، ويدئو سي ها و غيره
• پشتيباني از تمامي پسوندهاي مشهور موجود
• تبديل فايل هاي صوتي به فايل هاي صوتي ديگر
• برش فايل هاي صوتي برش قسمتي از آهنگ ها و موسيقي ها
• قابليت تبديل آهنگ ها و پخش بر روي گوشي هاي تلفن همراه
• امکان تغيير در تنظيمات آهنگ ها مثلا افزايش کيفيت و غيره
• و غيره

برخي از تبديلات قابل انجام


تبديل انواع فرمت ها به فرمت mp3 (ام پي تري) :


اصلي ترين فرمت موسيقي قابل پخش روي پخش کننده هاي همراه، فرمت ام پي تري که به انگليسي mp3 نوشته مي شود است. اين فرمت فايل صوتي  که به عنوان دوستداشتني ترين و اصلي ترين فرمت پخش موسيقي در اينترنت مورد استفاده قرار مي گيرد، ساليان سال است به عنوان يک استاندارد بين المللي و در سطح کل جهان در بين تمامي نرم افزارها و سرويس هاي پخش موسيقي پذيرفته شده است.


تبديل انواع فرمت ها به فرمت فايل صوتي wav:


فرمتWAV سال ها پيش به صورت مشترک از سوي شرکت مايکروسافت و شرکت  IBM ارائه شد. اين فرمت به عنوان فرمت پيش فرض صوتي در ويندوز 95 مورد استفاده قرار گرفت و پس از گذشت چندين سال کم کم به عنوان يک استاندارد براي اصوات داخلي ويندوز (مثل همان صداهايي که در هنگام ورود و خروج از محيط ويندوز مي شنويد) تبديل شد. با استفاده از اين مجموعه نرم افزار به راحتي مي توانيد انواع فرمت هاي فايل هاي صوتي را به اين فرمت تبديل کنيد.


تبديل انواع فرمت ها به فرمت فايل صوتي wma:


اين نوع فايل صوتي دبليو ام اي نام دارد که مخفف کلمه  Windows Media Audio يا WMA، فرمت جديدي است که از سوي شرکت نرم افزاري مايکروسافت ارائه شده و حجم آن تا نصف همتاي فرمت ام پي تري خود مي رسد. اين فرمت  فايل صوتي که در ابتدا تنها از سوي خود مايکروسافت و نرم افزار پخش موسيقي رسمي ويندوز يعني Windows Media Player پشتيباني مي شد، امروزه از سوي بسياري از سايت هاي موسيقي به عنوان فرمت اصلي آهنگ هاي قابل دانلود پذيرفته شده است. کيفيت فايل هاي WMA تفاوت چندان زيادي با آهنگ فرمت ام پي تري ندارد و گفته مي شود که در حجم هاي خيلي پايين (حجم هاي در حد کيلوبايت) حتي کيفيتي بالاتر از فرمت ام پي تري را ارائه مي دهد. بنابراين در صورتي که پخش کننده شما امکان پخش اين فرمت را دارد، بهتر است تمام آهنگ هاي خود را با اين فرمت ذخيره و استفاده کنيد. با استفاده از مجموعه نرم افزار تبديلگر فايل هاي صوتي سرو به راحتي هر نوع فرمت صوتي را به اين فرمت تبديل کنيد.


تبديل انواع فرمت به پسوند ogg:


يک نوع فرمت فشرده سازي براي فايل هاي صوتي محسوب مي شود که از سوي مجامع طرفدار منبع باز يا همان اوپن سورس به عنوان فرمت رقيب ام پري تري  ارائه شده است و از آنجا که يک فرمت منبع باز است، در تجهيزات مختلف کيفيت و حجم متفاوتي دارد. برخي از شرکت ها از اين فرمت براي پخش فايل هاي صوتي خاص دستگاه استفاده مي کنند و با تغيير در نرخ بيت صوتي آن ها، صداهاي منحصر به دستگاه خود را توليد مي کنند.


ساير تبديلات فايل هاي صوتي


تبديل فايل mp3 به wma
تبديل فايل mp3 به ogg
تبديل فايل wma به mp3
تبديل فايل wma به ogg
تبديل فايل rm به mp3
تبديل فايل mp3 به rm
تبديل فايل ra به mp3
تبديل wma به ra
تبديل mp3 به amr
تبديل amr به mp3
تبديل mp3 به  m4a
تبديل m4a به mp3
تبديل m4a به wma
تبديل wma به m4a
تبديل ra به mmf
تبديل mmf به ra
تبديل wma به mmf
تبديل mmf يه wma
تبديل mmf به ogg
تبديل mp3 به MMF
بتبديل mmf به mp3
تبديل mmf به wma
تبديل wma به mmf
و غيره