دانلود رایگان نرم افزار Supremo نامحدود

خلاصه
1397/01/02

به منظور دریافت پشتیبانی آنلاین و از راه دور توسط شرکت مهندسی آبان رایان البرز می توانید نرم افزار Supremo را روی سیستم خود نصب نموده با کارشناس پشتیبانی هماهنگی کنید

به منظور دریافت پشتیبانی آنلاین و از راه دور توسط شرکت مهندسی آبان رایان البرز می توانید نرم افزار Supremo را روی سیستم خود نصب نموده با کارشناس پشتیبانی هماهنگی کنید و سپس و آی دی و پسورد این برنامه را به کارشناس پشتیبانی ارائه دهید.
نرم افزار Supremo Remote Desktop یک نرم افزار رایگان، امن و بسیار قدرتمند برای ایجاد ارتباط بین دو رایانه بصورت از راه دور می باشد. ریموت کنترل Supremo از سیستم رمزنگاری پیشرفته ای پشتیبانی می کند و در عین حال تمام کارهایی که از طریق یک کامپیوتر انجام می گردد، در رایانه دیگر هم قابل مشاهده است، که خیال کاربران را بابت یک اتصال امن و مطمئن راحت می کند.
لازم به ذکر است، این نرم افزار به هیچ عنوان مربوط به هک و نفوذ نمی باشد و دسترسی به کامپیوتر مقابل با اجازه و تایید شما انجام شده و هر زمان که دوست داشته باشید می توانید ارتباط را قطع کنید، همچنین کوچکترین تغییر در نشانه گر ماوس را می توانید مشاهده کنید و هرکاری که کارشناس پشتیبان انجام دهد را می توانید مشاهده کنید. نصب این برنامه کاملا اختیاری است و در صورت لزوم می توانید آن را نصب کنید.