نرم افزار حسابداری نمایشگاه‌های اتومبیل سرو

خلاصه
1396/12/22

در گذشته نمایشگاه‌های اتومبیل امور حسابداری شامل هزینه‌ها، حق کمیسیون ها، درآمدها و غیره را در دفاتر سنتی همچون دفاتر کل، دفاتر معین ثبت می‌نمودند و برخی از مدیران نمایشگاه‌های خودرو تمام حساب و کتاب‌ها را در دفاتر معمولی ثبت می‌کردند

نرم افزار حسابداری نمایشگاه‌های اتومبیل سرو


مقدمه
در گذشته نمایشگاه‌های اتومبیل امور حسابداری شامل هزینه‌ها، حق کمیسیون ها، درآمدها و غیره را در دفاتر سنتی  همچون دفاتر کل، دفاتر معین  ثبت می‌نمودند و برخی از مدیران نمایشگاه‌های خودرو تمام حساب و کتاب‌ها را در دفاتر معمولی ثبت می‌کردند و برخی هم هیچگونه توجهی به امر ثبت رویدادهای مالی نمی‌کردند.
یکی از علت‌هایی که مدیران نمایشگاه خودرو امور حسابداری خود را ثبت نمی‌کردند عدم آشنایی با علم حسابداری بود؛ اما امروزه نرم افزارهای کامپیوتری این کار را برای کاربران ساده نموده‌اند. در ادامه نرم افزاری را معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن می‌توانید کارهای حسابداری یک اتوگالری را انجام دهید.
نرم افزار حسابداری نمایشگاه خودرو سرو
یکی از قابلیت‌های نرم افزار نمایشگاه خودرو سرو علاوه بر سیستم فابلینگ امکان امور مالی و حسابداری آن می‌باشد که مدیران نمایشگاه خودرو با استفاده از آن می‌توانند رویدادهای مالی را در آن ثبت نمایند. این نرم افزار به راحتی امکان ثبت هزینه، درآمد، کمیسیون و غیره را می‌دهد. هر نمایشگاه اتومبیل در پایان یک سال به راحتی می‌تواند گزارش عملکرد خود را بصورت خلاصه جمع بندی شده مشاهده و یا چاپ نماید.


جمع درآمد، جمع هزینه‌ها، جمع حساب‌های بانکی، جمع صندوق بنگاه و جمع بستانکاران نمایشگاه اتومبیل نمایش داده شده است.


مزایای امور مالی نمایشگاه اتومبیل سرو


• مشاهده عملکرد سالانه یا فصلی نمایشگاه اتومبیل
• چاپ نمودار هر یک از بخش‌های حسابداری
• مشاهده گزارش کلی از امور حسابداری اتوگالری
• تقسیم بندی بودجه نمایشگاه اتومبیل
• تلاش برای بهبود عملکرد نمایشگاه خودرو
• مشاهده وضعیت نمایشگاه اتومبیل

 

برای خرید نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سرو اینجا کلیک کنید