دانلود نرم افزار ammyy

خلاصه
1397/01/02

به منظور دریافت پشتیبانی آنلاین و از راه دور توسط شرکت مهندسی آبان رایان البرز می توانید نرم افزار ammyy را روی سیستم خود نصب نموده با کارشناس پشتیبانی هماهنگی کنید و سپس آی دی و

دانلود  

دانلود نرم افزار ammyy
به منظور دریافت پشتیبانی آنلاین و از راه دور توسط شرکت مهندسی آبان رایان البرز می توانید نرم افزار ammyy را روی سیستم خود نصب نموده با کارشناس پشتیبانی هماهنگی کنید و سپس آی دی و پسورد این برنامه را به کارشناس پشتیبانی ارائه دهید، پس از اینکه کارشناس به سیستم شما وصل شد شما تمام کارهای که او انجام می دهد را می توانید مشاهده کنید.
نرم افزار  Ammyy نرم افزاری مفید، کاربردی و سریع به منظور کنترل کامپیوتر از راه دور(ریموت) می باشد که به کاربران کمک می کند تا جهت ارائه خدمات پشتیبانی به دوستان، آشنایان و مشتریان خود از راه دور و از طریق اینترنت به کامپیوتر آنها متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را مرتفع نمایند.
لازم به ذکر است، این نرم افزار به هیچ عنوان مربوط به هک و نفوذ نمی باشد و دسترسی به کامپیوتر مقابل با اجازه و تایید شما انجام شده و هر زمان که دوست داشته باشید می توانید ارتباط را قطع کنید، همچنین کوچکترین تغییر در نشانه گر ماوس را می توانید مشاهده کنید و هرکاری که کارشناس پشتیبان انجام دهد را می توانید مشاهده کنید. نصب این برنامه کاملا اختیاری است و در صورت لزوم می توانید آن را نصب کنید.