دانلود نرم افزار AnyDesk انی دسک

خلاصه
1397/01/02

به منظور دریافت پشتیبانی آنلاین و از راه دور توسط شرکت مهندسی آبان رایان البرز می توانید نرم افزار AnyDesk را روی سیستم خود نصب نموده با کارشناس پشتیبانی هماهنگی کنید و سپس آی این

دانلود  

دانلود نرم افزار AnyDesk
به منظور دریافت پشتیبانی آنلاین و از راه دور توسط شرکت مهندسی آبان رایان البرز می توانید نرم افزار AnyDesk را روی سیستم خود نصب نموده با کارشناس پشتیبانی هماهنگی کنید و سپس آی این برنامه را به کارشناس پشتیبانی ارائه دهید، پس از اینکه کارشناس به سیستم شما وصل شد شما باید دکمه Aceept را کلیک نموده تا به سیستم شما وصل شود.
برنامه انی دسک که بصورت انگلیسی AnyDesk نوشته می شود یک برنامه کنترل از راه دور جهت راهنمایی و کمک در مشکلات به کاربران دیگر می باشد که با استفاده از برنامه انی دسک می توانید به راحتی به دوستان خود متصل شوید و مشکلات آنان را نیز حل کنید. امروزه شرکت های نرم افزاری به منظور ارائه خدمات پشتیبانی از راه دور از این برنامه استفاده می کنند.
لازم به ذکر است، این نرم افزار به هیچ عنوان مربوط به هک و نفوذ نمی باشد و دسترسی به کامپیوتر مقابل با اجازه و تایید شما انجام شده و هر زمان که دوست داشته باشید می توانید ارتباط را قطع کنید، همچنین کوچکترین تغییر در نشانه گر ماوس را می توانید مشاهده کنید و هرکاری که کارشناس پشتیبان انجام دهد را می توانید مشاهده کنید. نصب این برنامه کاملا اختیاری است و در صورت لزوم می توانید آن را نصب کنید.