درباره شرکت نرم افزاری آبان رایان البرز

تاریخچه شرکت مهندسی آبان رایان البرز
هیأت مؤسس شرکت مهندسی آبان رایان البرز با اتکا به تجارب، دانش فنی و اندوخته های علمی خود طی سالیان متمادی، بصورت متوالی در زمینه های مختلف اعم از مدیریت آی تی، تجزیه و تحلیل، طراحی، معماری، تولید و پیاده سازی پروژه های مختلف  سیستم های مالی، اداری، صنعتی و فروشگاهی و سیستم های مبتنی بر بارکد، نرم افزارهای اتوماسیون اداری، صنعتی و حسابداری، طراحی وب سایت، تعمییرات سخت افزار و مونتاژ رایانه و صدها توانائی های مختلف دیگر، گردهم آمده و پایه های شرکت جدیدی تحت عنوان شرکت مهندسی آبان رایان البرز را بنا نهادند تا با شناسایی مشکلات در عرصه کسب و کار و ارائه راه حل های مبتنی بر فن آوری اطلاعات و پیاده سازی طرح های اتوماسیون جدید و هوشمند با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای روز دنیا، در خدمت جامعه رو به ترقی کشور عزیزمان باشد.

      شرکت مهندسی آبان رایان البرز با چشم انداز  ایجاد یک شرکت دانش بنیان، کسب درآمد از طریق دانش و علم، روش های کسب درآمد از طریق پژوهش، تحقیق و استفاده از افراد تحصیل کرده دانشگاهی در هر مقطع و استفاده از روش های علمی در حل مسائل و تولیدات  با شعار "هرکجای دنیا که باشید همکار ما باشید"  پایه گذاری شد.

   بهمین خاطر شرکت مهندسی آبان رایان البرز توسط هیأت مؤسس تحت شماره 46465 و شناسه ملی 10260645297 در اداره ثبت شرکت های جمهوری اسلامی ایران، با هدف فعاليت در زمينه طراحی، تولید، توزیع، اجرا و پشتیبانی کلیه نرم افزارهای مربوط به اتوماسیون اداری، صنعتی و حسابداری و همچنین تولید، پیاده سازی تعمییر، خرید و فروش کلیه قطعات سخت افزار رایانه ای و مشاوره در زمینه آی تی از تاریخ ثبت به مدت نامحدود  بنيان گذاشته شد.

   در طول سالیان گذشته، طراحی و تولید نرم‌افزارهای کاربردی در زمینه های سیستم‌های خیریه، سیستم مشاورین املاک، سیستم مدیریت نمایشگاه های خودرو، سیستم های مدیریتی و سیستم‌های اطلاع‌رسانی اتوماسیون، ارائه میزبانی فضای وب، فروش دامنه های اینترنتی، برنامه های کاربردی و آموزشی را به عنوان محور اصلی فعالیت‌های خود دنبال نموده است.

   استمرار مطالعات کاربردی تیم طراحی شرکت مهندسی آبان رایان البرز و همچنین توجه به تغییرات تکنولوژیکی روزافزون در مقوله علم تولید نرم‌افزار موجب گردیده است که نرم‌افزارهای تولیدی شرکت مهندسی آبان رایان البرز همواره به لحاظ کیفیت در بهترین سطح ممکن در زمان عرضه خود، ارائه شوند.

    شرکت مهندسی آبان رایان البرز  با رشد سريع تکنولوژى توليد نرم‌افزار ، شرکتى در حال رشد بوده و هم‌اکنون بیش از یکصد نفر نيروى متخصص و با تحصیلات کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری  بصورت حضوری و مجازی در آن فعاليت دارند که عمده توان خود را بر محور توليد و ارائه خدمات پس از فروش محصولات متمرکز ساخته‌اند.

    شرکت مهندسی آبان رایان البرز  همواره با تمرکز بر طراحی سیستم‌های کاربردی مورد نیاز مؤسسات و سازمان‌ها، آن‌ها را به استفاده از فناوری‌های جدیدتر برای ساده‌تر کردن و سرعت بخشیدن به کارشان ترغیب می کند. خطی کردن سرویس‌ها، تاکید بر آموزش، ایجاد تخصص‌های ویژه در بخش سرمایه‌های انسانی برای هر صنعت و به دنبال آن، تمرکز بر صنعت‌محوری سیستم‌ها، از مهم‌ترین فعالیت‌هایی بوده که به توسعه کار شرکت مهندسی آبان رایان البرز  کمک کرده ‌است.

  اکنون شرکت مهندسی آبان رایان البرز با بهره‌گیری از آخرین فناوری روز محصولات نسل سوم خود را با قابلیت فرایند محوری و استقرار تحت وب معرفی کرده‌ است که نقطه عطف جدیدی در مسیر رشد شرکت و تحولی بزرگ در محصولات حوزه‌ی فناوری اطلاعات کشور خواهد بود.

 


تلفن سفارش نرم افزار:
📞 09130193010 📞 09199327367 | 

تماس یا ارسال پیام با واتساپ:
📧 09199327367  |  📧 09130193010 | 

معرفی نرم افزارهای کاربردی سرو